Halit Aşk İtirafına Dayanamadı ve Pusu Kurup Silahını Ateşledi! Finalde Kan Akıyor: Baraj 39. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

10 Mayıs 2021

Halit Aşk İtirafına Dayanamadı ve Pusu Kurup Silahını Ateşledi! Finalde Kan Akıyor: Baraj 39. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük gibi isimlerin yer aldığı Baraj dizisinde bu hafta Nehir , Nazım, Halit ve diğerleri ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. FOX TV’nin sevilen dizilerinden Baraj 39. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüme dair merak edilenler!

Baraj Filminden Uyarlama

1977 yapımı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın bulunduğu Baraj filminin uyarlaması olan dizide Nazım internet ortamında bir arkadaşlık sitesinden Nehir’le tanışır. Nehir ve Nazım’ın tanışmasını konu alan dizide Nazım yüzündeki yara izi nedeniyle Nehir’e kendi fotoğrafını değil Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Böylelikle gelişecek olaylara Tarık da dahil olmuş olur.

Tarık İfşa Oldu

blank

Geçtiğimiz hafta Zahra Tarık’ı ifşa eder ve bu ifşa sayesinde Nehir ve Nazım sonunda gerçekleri görmeye başlarlar. Ancak Tarık ve Bahar öyle bir plan kurarlar ki, bu plan yüzünden Zahra kısa bir süre içinde suçlamasını hemen geri çeker. Böyle olunca da Nehir ve Nazım’ın elinde herhangi bir delil kalmaz. Yine de Nehir ve Nazım bütün gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırlar. Ancak bu esnada Halit de olanları öğrenir ve resmen gözünü kan bürür. Diğer yandan Bahar Azra hakkındaki tüm gerçekleri öğrenir. Bahar’ın öğrendiği bu gerçekler artık herkesin hayatını temelden etkileyecek sonuçlar doğuracaktır.

Baraj 39. Bölüm Fragmanı

Baraj 39. bölüm fragmanında ise Nazım polisler tarafından gözaltına alınır. Bahar’ın başına gelenlerden Nazım’ı sorumlu tutan Tarık ondan bu şekilde sonsuza kadar kurtulduğunu düşünür. Hastanede yatmakta olan Bahar’ın öldürülmesi ile Nazım’ın başı daha büyük derde girer.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz