Sürekli Sarılıp Öpüşüyorlar! Tuba Büyüküstün En Sevdiği Rol Arkadaşını Sefirin Kızı’nda Buldu

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Sürekli Sarılıp Öpüşüyorlar! Tuba Büyüküstün En Sevdiği Rol Arkadaşını Sefirin Kızı’nda Buldu

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, en sevdiği rol arkadaşını yeni biten “Sefirin Kızı” dizisinde buldu. Büyüküstün, rol arkadaşıyla birbirlerinden ayrılamadıkları anları sosyal medyada paylaştı.

Tuba Büyüküstün

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Tuba Büyüküstün, başrol oyuncusunun gidişiyle çaresiz kalan “Sefirin Kızı” dizisinden gelen teklifi kabul etti. Böylece, ne kadar vefalı olduğunu da gösterdi! Çünkü dizinin diğer başrol oyuncusu Engin Akyürek ve senaristi Eylem Canpolat, star oyuncunun eski dostlarıydı.

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

Yayınlandığı dönemde Türkiye’yi, şimdilerde de Güney Amerika’yı kasıp kavuran “Kara Para Aşk” dizisinin efsane ikilisi Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in tekrar bir araya gelmesi de herkesi heyecanlandırdı. İkinci sezonda düşen ratinglerin tekrar toparlanacağı umuldu. Ama dizi rating listelerinde gittikçe daha da düştü ve final kararı alındı.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün ise dizinin rating karnesinden dolayı hiç üzgün görünmüyor. Çünkü yapımcılar diziyi zaten bitireceklerini, Tuba Büyüküstün’den sadece diziyi finale taşımasını istediklerini açıkladı. Zaten onun varlığı daha çok yurt dışı satışları için etkili olacaktı. Star oyuncuyu üzen şey dizinin ratingi değil, en sevdiği partnerinden ayrılmasıydı!

Hiç Ayrılamıyorlar

Malum, Tuba Büyüküstün’ün çocuklarla arası çok iyi. Kendisinin de 9 yaşında ikiz kızları var ve Bodrum’daki çekimler boyunca onlara hasret kaldı. Bu hasretini dizinin çocuk oyuncusu Beren Gençalp sayesinde biraz olsun dindirmiş gibi görünüyor. Baksanıza, birbirlerini ne kadar çok seviyorlar!

Dizinin Neslihan Atagül sonrası döneminde en çok sevilen şeylerden biri de Tuba Büyüküstün ve Beren Gençalp’in birbirinden tatlı sahneleriydi. İkili, dizinin yeni çifti Mavi ve Sancar’dan bile daha çok sevildi! Belli ki, gerçek hayatta da birbirleri için çok önemliler ve bu diziyi hiç unutmayacaklar. Muhtemelen, yurt dışında da Mavi ve Sancar’dan çok, Mavi ve Melek sevilecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz