Hem İzleyiciler Coştu Hem de Ender! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Sezon Finalini Kutlamaya Doyamadı

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Hem İzleyiciler Coştu Hem de Ender! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Sezon Finalini Kutlamaya Doyamadı

Fenomen dizi “Yasak Elma”, dün akşam sezon finaliyle ekrana geldi. İzleyiciler sosyal medyada yine mizah show yaparken, ekip de sette stres attı.

Yasak Elma

FOX’un ilgiyle izlenen dizisi “Yasak Elma”, beşinci sezonuna doğru emin adımlarla yürüyor. “Yasak Elma” başladığı dönemde klişe ve entrikalarla dolu, basit bir dizi olarak görüldü ve pek şans verilmedi. Ama geldiği noktada pek çok diziye nasip olmayan büyük bir başarı görüyoruz. Malum, dizi süreleri her sezon daha da uzuyor, seneye 3 saati görürüz kesin! Bu da yoğun bir çalışma temposunu ve gergin set ortamlarını beraberinde getiriyor. “Yasak Elma” ekibi de zaman zaman gerilse de, genel olarak son derece uyumlu ve eğlenceli çalışan bir ekibe sahip. Eğlenceli kamera arkası videoları çok meşhur!

“Yasak Elma”da bu sezon o kadar çok gelen giden oldu ki, dizinin de artık biteceği iddiaları yayılmaya başladı. Söylentilerin boşa düşmesi ise izleyicilerden çok dizi ekibini sevindirdi.

Dans Ederek Kutladılar

Şevval Sam

Dizinin Yıldız’ı Eda Ece sürekli çalışma sürelerinden şikayet edip dinlenmek istediğini söylüyordu. Sonunda gelen tatil onu çok mutlu etti. Ama Şevval Sam sezon finali hüznünü üzerinden atamadı. Sürekli geçmiş sezonlardan ilginç fotoğraflar paylaştı. Gördük ki, sette unicorn bile var!

Yasak Elma

Meşhur set soğuğu da dizinin enleri arasındaydı tabii ki.

Şevval Sam

Şevval Sam, bugün de sette sezon finali haberini nasıl karşıladıklarını paylaştı. Meğer, sezonu onun güzel sesinden duymaya alıştığımız Karadeniz türküleriyle kapatmışlar.

Yine Yangınlar Yine Hasan Ali

Dizinin sevenleri ise sezon finalinden dolayı pek üzülmedi. Alıştığımız gibi yangınlar ve patlamalar eşliğinde sonlanan diziyle ilgili pek çok espri yapıldı.

Anlaşılan o ki, “Yasak Elma” ekranlardaki komedi dizisi açığını da biraz olsun kapatıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz