Sen Çal Kapımı Dizisiyle Gündemden Düşmeyen Kerem Bürsin’in “Salak” Çıkışına Sert Cevap: “Kongre Yapanlara…”

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Sen Çal Kapımı Dizisiyle Gündemden Düşmeyen Kerem Bürsin’in “Salak” Çıkışına Sert Cevap: “Kongre Yapanlara…”

Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi sayesinde gündemden bir an olsun düşmeyen Kerem Bürsin ve Hande Erçel, sık sık Instagram hesaplarından canlı yayınlar açarak; takipçileriyle sohbet ediyor ve sorularını cevaplıyor. Pek çok kişi tarafından birbirlerine çok yakıştırılan Hande Erçel ve Kerem Bürsin her defasında aşk iddialarını kesin bir dille yalanlasalar da; hem Hande Erçel ve Kerem Bürsin fanları hem de magazin camiası bu yalanlamaları dikkate almıyor ve düzenli aralıklarla ikilinin aşk haberlerini gündeme getiriyor.

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin’den Salak Çıkışı!

Ancak dün akşam Kerem Bürsin’in canlı yayında söylediği “salak” ithamı herkesi oldukça kızdırdı. Dün akşam Instagram’dan Hande Erçel’le birlikte canlı yayın açan Kerem Bürsin; hem dizideki partneri ve yakın arkadaşı Hande Erçel’le şakalaşıyor hem de takipçilerinden gelen sorulara cevap veriyordu. Fakat konu bir anda Koronavirüs pandemisine ve ülkemizde yine vakaların günlük 50 bine çıkmasına gelince Kerem Bürsin adeta çileden çıktı!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Koronavirüs pandemisi kısıtlamaları biraz da olsa gevşetilmiş ve kafeler, restorantlar yarı kapasite ile müşteri kabul etmeye başlamıştı. Fakat bu “normalleşme” süreci ülkemizde pek de normal gitmeyince; bir anda vaka sayıları fırlamış ve yeniden eski kısıtlamalara dönmek zorunda kalmıştık. Canlı yayında ise Kerem Bürsin; kafelere giden ve maske takmayan kişilere açık açık “salaksınız!” deyince sosyal medyada kıyamet koptu; “O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız! I’m sorry, salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün.”

Kerem Bürsin

Candaş Tolga Işık’tan Yanıt Gecikmedi!

Kerem Bürsin’in bu açıklamalarından sonra sosyal medya ikiye bölündü. Yakışıklı oyuncunun doğru söylediğini savunanlar da vardı, insanlara “salak” demesine kızanlar da! Özellikle de Twitter’dan linç yemeye başlayan Kerem Bürsin’e ünlü gazeteci Candaş Tolga Işık’tan yanıt gecikmedi; “Kapalı alanlarda binlerce kişilik kongre yapanlara, karantina kurallarını işine geldiği gibi hiçe sayanlara gıkını çıkarama sonra dön kafeye gidip kahve içerken maskesini çıkardı diye vatandaşa salak de! Sensin salak. @KeremBursin (Bu arada I’m not sorry.)”

Benzer Haberler

Ka a 8 Nisan 2021

Türkce konusurken araya ingilizce kelimeler ekleyenler sizleri ingiltere dük ‘ü,mü s….ti.

Hylinner 8 Nisan 2021

Adam haklı hep maske dıye bir şey yok ve dilimde maske çıkık ona bakalım Servet leri var onlar 20.000 tl çanta 👜 bluz alır insanlar açlıktan ölür lan s….. Kerem bürsin kim oluyor değılmi

*** 8 Nisan 2021

Çok haklı yalan değil o insanlar yüzünden dışarı çıkamıyoruz ya virüs olursak diye gün gittikçe vaka sayısı son hızla artıyor

Yorum Yaz