Dedikodu Kazanı: Sıla’nın Yeni Aşkı, Kerem Bürsin’den “Salak” Çıkışı, Fahriye Evcen Burak Özçivit’i Övdü!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

7 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Sıla’nın Yeni Aşkı, Kerem Bürsin’den “Salak” Çıkışı, Fahriye Evcen Burak Özçivit’i Övdü!

Dedikodu kazanını bugün de fokurtmaya başladık! Bakalım 7 Nisan Çarşamba günü en çok kimler konuşulmuş, magazin gündeminde neler yaşanmış?

1. Kerem Bürsin’in “Salak” Çıkışı Sosyal Medyada Olay Oldu!

Kerem Bürsin

Fox’un sevilen dizilerinden “Sen Çal Kapımı” ile yeniden popüler isimlerden biri haline gelen Kerem Bürsin; dün akşam dizideki partneri Hande Erçel’le birlikte Instagram’dan bir canlı yayın açarak takipçileriyle eğlenceli dakikalar yaşamaya başladı. Fakat konu bir anda Koronavirüs pandemisine gelince Kerem Bürsin açtı ağzını yumdu gözünü; “O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız! I’m sorry, salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün.” Kerem Bürsin’in bu sözleri sosyal medyada linç yemesine neden oldu! Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın 7 Bin TL’sini Geri Aldığını Duyurdu!

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Tiktok’un ve Tiktok fenomenlerinden Özgür Balakar’ın kızı Hira’nın saflığından ve temiz duygularından faydanalarak para aldığını iddia etmiş ve Tiktok’un kapatılması gerektiğini söylemişti. Bugün ise Demet Akalın; Hira’nın 7 bin TL bağış yaptığı parayı geri almayı başarmış! Tebrikler Demo! Bu arada detaylar için:

3. Alişan ve Berna Laçin’in Atışması Devam Ediyor!

blank

Berna Laçin ve Alişan arasında “aşı polemiği” sürüyor! Her fırsatta birbirlerine laf söylemekten geri durmayan ikili arasında tam sular duruldu diyorduk ki; Uçankuş muhabirlerine yakalanan Alişan’a Berna Laçin’le yaşadıkları polemik sorulunca ünlü türkücü Berna Laçin’i ti’ye almaktan geri durmadı; “Gazeteci olduğundan bizim bilgimiz yoktu. Eğer gerçekten gazeteci ise bir röportaj yapabilirim kendisiyle, gündeme dair her şeyi sorabilir bana bilgilendiririm yani” Bu arada detaylar için:

4. Fahriye Evcen Burak Özçivit’in Babalığı Öve Öve Bitiremedi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Bir bebek markasının reklam yüzü olan Fahriye Evcen bugün lansman ve reklam çekimi için kamera karşısına geçti. Güzelliğiyle herkesi aklını başından alan güzel oyuncu, lansmanda basın mensuplarının sorularını cevaplandırmayı da ihmal etmedi. Fahriye Evcen’e Burak Özçivit’in babalığı sorulduğunda ise, eşini öve öve bitiremedi; “Burak çok iyi bir baba. Ben o anlamda gerçekten çok şanslıyım çünkü; bebeğin sorumluluğu büyük ölçüde anneye ait evet ama çok zorlu zamanlar olabiliyor. Annenin ‘benim bir kahve içmeye ihtiyacım var’ dediği zamanlar olabiliyor. Orada babanın da desteği olması ya da anne, kız arkadaş, çevrede kim varsa onun desteği çok önemli. Ben 2 senedir uykusuz yaşıyorum arkadaşlar! 2 senedir uyumuyorum.” Bu arada detaylar için:

5. Sıla ve İlker Kaleli Aşk mı Yaşıyor?

blank

Ünlü şarkıcı Sıla ve yakışıklı oyuncu İlker Kaleli arasında aşk mı var? Magazin gündemine bomba gibi düşen bu konu günün en çok konuşulan konularından biri oldu. Şimdilik taraflardan bir açıklama gelmemiş olsa da; pek çok magazinci bu aşka kesin gözüyle bakıyor! Ne diyelim, hayırlı olsun. Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Sıla, bu defa aşkı bulmuştur umarız ki.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz