Kırmızı Oda’nın Boncuk’u Burcu Biricik Diziye Veda Etti! Kesilen Pasta Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

Kırmızı Oda’nın Boncuk’u Burcu Biricik Diziye Veda Etti! Kesilen Pasta Sosyal Medyayı Salladı

Sevilen dizi “Kırmızı Oda”da Boncuk karakterini oynayan Burcu Biricik diziye veda etti. Veda sırasında kesilen ilginç pasta sosyal medyayı salladı.

Kırmızı Oda afiş

TV8’in sevilen dizisi “Kırmızı Oda”, bir psikiyatri kliniğinde geçiyor ve sabit birkaç karakter dışında konuk oyuncular üzerinden yürüyor. Terapiye gelen karakterleri Melisa Sözen, Evrim Alasya, Erkan Petekkaya, Aslıhan Gürbüz gibi önemli isimler canlandırıyor ve oyunculuklarıyla her hafta izleyenleri kalbinden vuruyor. Bu dizide konuk oyuncu olmak neredeyse başka bir dizide başrol oynamak kadar önemli hale geldi!

Burcu Biricik

Diziye konuk olan isimlerden biri de ünlü oyuncu Burcu Biricik. Boncuk karakterini canlandıran Burcu Biricik, başarılı oyunculuğu sayesinde haftalardır en çok konuşulan isimlerden biri.

Burcu Biricik

Ünlü oyuncu, sanrılar yaşayan, sevgisiz ve yalnız kalan Boncuk’un acısını izleyiciye iliklerine kadar hissettirmeyi başardı. Dün akşamki bölümde de bir kez daha trendler listesine girerek diziye veda etti.

“Bizi sevgi kurtaracak”

Burcu Biricik

Burcu Biricik, 10 haftadır başarıyla can verdiği Boncuk karakterine “Seni hayatta yalnız bırakmam artık” diyerek veda etti. En büyük derdi yalnızlık olan, bu yalnızlıktan ancak kendisine hayali bir gerçeklik kurarak kaçabilen bir karakter için ne güzel bir cümle!

Tüm ekibe teşekkür eden Burcu Biricik’in vedası diziyi izleyenleri çok üzdü. Melisa Sözen’in oynadığı Alya karakterinin ardından izleyicide en çok iz bırakan karakter Boncuk olmuştu. Bakalım yeri nasıl dolacak?

Pasta Olay Oldu!

Kırmızı Oda ekibi

Burcu Biricik’in diziye kattıklarından sonra “Kırmızı Oda” ekibi de ona özel bir teşekkür etti tabii! Diziden ayrılan herkesi pastalarla ve alkışlarla uğurlayan set ekibi Burcu Biricik için çok özel bir pasta yaptırdı!

Burcu Biricik'in pastası

Malum Boncuk’un sanrıları -özellikle gördüğü dedeler- sosyal medyda olay yarattı ve karakter bu şekilde dikkat çekti. Dizi ekibi de buna gönderme yapmak için Boncuk’un sanrıları ve hayatına dair her şeyin olduğu bir pasta yaptırdı. Pasta, sosyal medyada olay yarattı.

Burcu Biricik

Burcu Biricik’in vedasına üzülen izleyiciler merak etmesin, yakında ona tekrar kavuşuyoruz. Başarılı oyuncuyu izlemek için yeni durağımız Netflix’in “Fatma” dizisi olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz