Ayrılık Çanları Çalıyor! Bircan Bali ve Ömer Gezen Birbirlerini Takip Etmeyi Bıraktı

Aleyna

Haberler

8 Şubat 2021

Ayrılık Çanları Çalıyor! Bircan Bali ve Ömer Gezen Birbirlerini Takip Etmeyi Bıraktı

Bircan Bali-Ömer Gezen çiftinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Sürekli ayrılık iddialarıyla gündeme gelen çift, şimdi de Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bıraktı.

Bircan Bali Ömer Gezen

“Söylemezsem Olmaz” programının sunucularından Bircan Bali, magazin denince akla gelen ilk isimlerden biri. Bircan Bali, program gereği sık sık ünlüler camiasındaki ilişkileri mercek altına alıyor. Ancak kendisinin özel hayatı da programda anlattığı ilişkiler kadar karışık görünüyor!

Her Şey Güzel Başladı!

Ömer Gezen Bircan Bali

Bircan Bali, büyük aşk yaşadığı avukat Ömer Gezen’le 2019’un eylül ayında dünya evine girdi. Evlilik teklifi aldığı anları sosyal medyadan paylaşan Bali, nikaha dair tüm detayları da “Söylemezsem Olmaz” programında yayınladı!

Ancak bu mutlu anlar uzun sürmedi. Çift, evlilikleri henüz ilk ayını doldururken ciddi sıkıntılar yaşamaya başladı!

Boşanmanın Eşiğinden Döndüler

Ömer Gezen

Ömer Gezen, evlendikten sadece 1 ay sonra adliyeye koştu ve boşanma dilekçesi verdi! Herkesi şok eden bu olayın ardından çiftten yeni bir hamle geldi. Bircan Bali ve Ömer Gezen, bu sancılı süreci atlatmayı başarıp evliliklerine devam etme kararı aldı.

Bircan Bali Instagram

Bircan Bali, 2020’nin şubat ayında herkesi sevindiren bir haber verdi, hamileydi! Ancak bebek haberi yeni bir krizle gölgelendi.

Yine Adliyeye Gittiler!

Bebek haberinden birkaç gün sonra öğrenilen yeni kriz herkesi şaşırttı. Ömer Durak’ın yine boşanma dilekçesiyle adliyenin yolunu tuttuğu ortaya çıktı! “Evlilik birliğinin temelden sarsılması” gerekçesiyle boşanma talebinde bulunan Ömer Gezen, dava hakkında gizlilik ve yayın yasağı da talep etti. Mahkeme taleplerin hepsini kabul etti ama bu zahmetler boşa gitti. Çünkü çift tekrar yola devam etme kararı aldı!

Bircan Bali, gergin bir hamilelik geçirdiği için sorunlar yaşadıklarını söyledi. Boşanma sürecine girdiklerini ama problemlerini çözdüklerini söyleyen Bali, “Şimdi çok  iyiyiz. Bebeğimizi Allah izin verirse aynı çatı altında büyüteceğiz” diyerek boşanmayacaklarını ilan etti.

Bircan Bali

Çift, gerçekten de o günden sonra bu tarz sorunlarla gündeme gelmedi. Geçtiğimiz ağustos ayında da çocukları Saygı Karen dünyaya geldi. Çift, çocuklarıyla beraber hayatına mutlu mesut devam ediyordu. Ama bugün ortaya yeni bir iddia atıldı!

Kara Bulutlar Dolaşıyor

Bircan Bali Ömer Gezen

Bircan Bali’nin takipçilerinin fark ettiği bir durum ortalığı karıştırdı. Bircan Bali ve Ömer Gezen, Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı!

Ömer Gezen Bircan Bali

Bircan Bali, “Söylemezsem Olmaz” programında takip meselelerinin ilişkiler için ne kadar önemi olduğundan sık sık bahsediyor. Ayrıldıklarına ya da sorunlar yaşadıklarına dair açıklama yapmayan çiftleri bu şekilde ortaya çıkardıkları bile oldu! Dolayısıyla, sosyal medya kullanıcıları, Bircan Bali’nin eşini takip etmeyi bırakmasının önemli bir soruna işaret ettiğini düşünüyor.

Bircan Bali yorum
Bircan Bali

Bakalım, Ömer Gezen bu kez de adliyenin yolunu tutacak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz