Şeyma Subaşı’nın Estetiklerinin Kaynağı Belli Oldu: Amerika’nın En Pahalı Doktoruna Bir Servet Ödemiş!

Aleyna

Haberler

8 Şubat 2021

Şeyma Subaşı’nın Estetiklerinin Kaynağı Belli Oldu: Amerika’nın En Pahalı Doktoruna Bir Servet Ödemiş!

Şeyma Subaşı’nın estetikleri bütün magazin sayfalarının dilinde. Özellikle Şeyma’nın yeni yaptırdığı burnunu beğenen kadar beğenmeyenler de var. Hatta estetik yaptırmadığını iddia edenler bile mevcut!

Şeyma Subaşı

Şeyma Sadece Burnunu Yaptırmamış!

Şeyma’dan estetik konusu hakkında bir açıklama gelmese de, burun dikişleri bazı fotoğraflarda belli oluyor. Ancak söylentilere göre Şeyma Subaşı sadece burnunu yaptırmamış. Yüzüne farklı enjeksiyonlar yaptıran Şeyma, bu sayede daha genç ve daha pürüzsüz görünmeyi hedefliyor.

Zamazingo iddia

Bu iddianın sahibi ise Zamazingo isimli Instagram sayfası. Zamazingo’nun eski takipçileri bilir, bundan yıllar önce sadece Şeyma Subaşı’nın haberlerini yapıyordu. Hatta Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın evlenecekleri tarihi ilk açıklayan sayfaydı. Kısaca Zamazingo, Şeyma Subaşı konusunda oldukça sağlam kaynaklara sahip!

Estetiklere Bir Servet Ödedi!

Şeyma Subaşı

Şeyma’nın çok konuşulan estetiklerinin fiyatı ise belli oldu tam 160 bin dolar! Evet Mısırlı milyarder çoğu kişinin pek de beğenmediği bu operasyon için 160 bin doları gözden çıkartmış. Şeyma Subaşı’nın estetiklerini Kardashian’ların doktoru olarak bilinen Dr. Simon Ouria yapmış. Kendisi Amerika’nın en pahalı estetik doktoru olarak tanınıyor.

Ayrıca sevgilisinin, Şeyma Subaşı’ya çok düşkün olduğu ve onu mutlu etmek çırpındığı da iddialar arasında. Bu iddialar ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez ancak Mohammed Al Saloussi’nin Şeyma’ya değer verdiği de bir gerçek!

Son günlerde magazin gündemini sık sık meşgul eden Şeyma Subaşı, her yaptığı paylaşıma adından söz ettirmeye başladı. Örneğin Instagram’da paylaştığı son gönderi oldukça ilgi çekti. Kendisini ananasa benzeten Şeyma Subaşı, bakalım ilerleyen günlerde başka hangi sansasyonlara imza atacak merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz