Masumlar Apartmanı Setinde Yine Olay Var! Esra Ruşan Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’a Sitem Etti

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Masumlar Apartmanı Setinde Yine Olay Var! Esra Ruşan Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’a Sitem Etti

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın setinde yine olay var! Setin neşesi Esra Ruşan, bu kez Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’a kafayı taktı.

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, bu sezonun en çok rating alan işlerinden biri oldu. “Kırmızı Oda” ile beraber psikoloji temalı dizilere ne kadar ihtiyacımız olduğunu gösteren “Masumlar Apartmanı”, dün akşamki bölümüyle yine olay yarattı.

Masumlar Apartmanı oyuncuları

Her biri ağır psikolojik rahatsızlıklara sahip olan karakterleri anlatan dizi, oyunculuk performansları sayesinde yine saatlerce Twitter’da trendler listesinde ilk sıradaydı. Ama artık hem karakterlerin iyileşmeye yanaşmamasından hem de oyunculardan rahatsız olanlar var!

“Bıktım Dereneoğlu ailesinden”

Esra Ruşan Merve Dizdar

Dizide Esra’yı oynayan Esra Ruşan, sarkastik esprileri ve bitmeyen enerjisiyle setin en sevilen isimlerinden. Daha önce yakın arkadaşı Merve Dizdar’a yaptığı şakalar çok konuşulmuştu. Hatta bu esprileri ciddiye alan da çok olmuştu! Merve Dizdar’ın hızlı yükselişini ti’ye alan bu espriler, Esra Ruşan’a “kıskanç” denmesine yol açmıştı.

Esra Ruşan

Belki de bu yüzden, Esra Ruşan artık daha basit esprilerle Merve Dizdar’a sataşıyor! Merve Dizdar’ın geçen ay Elele dergisine verdiği pozlar ve röportaj çok konuşulmuştu. Esra Ruşan da dizide evine sürekli bir şeyler bırakan Derenoğlu ailesine bu dergi aracılığıyla önemli bir mesaj gönderdi!

Esra Ruşan, dizide kankası İnci’yi oynayan Farah Zeynep Abdullah vasıtasıyla Birkan Sokullu’ya da bir mesaj yolladı. Umarız, Derenoğlu ailesi bu mesajlardan sonra biraz daha dikkatli olur!

Farah Zeynep Abdullah Birkan Sokullu Esra Ruşan story

Şaka bir yana, dizi psikoloji temalı olduğu için setin daha zor ve yoğun geçtiği kesin. Farah Zeynep Abdullah da bir röportajında bunu doğruladı ve sette herkesin birbirine karşı çok özenli davrandığını söyledi. Her gün gelen set videoları da bunun bir kanıtı, başarı tesadüf değil!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz