Bu Kez Yüzünü Göremedik! Meryem Uzerli Kızı Lily Koi’yle Yeni Bir Fotoğraf Paylaştı

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

Bu Kez Yüzünü Göremedik! Meryem Uzerli Kızı Lily Koi’yle Yeni Bir Fotoğraf Paylaştı

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, iki hafta önce ikinci çocuğu Lily Koi’yi dünyaya getirdi. Uzerli, kızıyla beraber çektiği fotoğraflarla gündemden düşmüyor.

Meryem Uzerli

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz 8 Ocak günü ikinci çocuğuna kavuştu. İkinci kez bir kız çocuk sahibi olan Uzerli, bebeğinin adını Lily Koi koydu. Hamileliği sırasında çektirdiği fotoğraflar olay yaratan Uzerli, Lily Koi’nin doğduğu günden beri de zaman zaman onunla paylaşımlar yapıyor.

Mutluluk Sarhoşu Oldu!

Meryem Uzerli, kızı doğduktan bir gün sonra kızının doğduğunu duyuran bir paylaşım yaptı.

Ailece çok mutlu olduklarını belirten ünlü oyuncu, “Allah dünyadaki tüm çocukları korusun” diyerek kızının doğduğunu sevenlerine duyurdu. Meryem Uzerli’nin meşhur hamilelik fotoğrafları kadar Lily Koi’yi ilk kez gördüğümüz bu fotoğraflar da çok konuşuldu.

Yüzünü Hiç Gizlemedi!

Meryem Uzerli

Çoğu ünlü yeni doğan bebeğinin yüzünü göstermek istemiyor. Bazıları nazardan korkuyor, bazıları da huzursuz oldukları için tercih etmiyor. Bu yüzden çoğu ünlü ismin bebeğini sürekli paylaşımlarda görsek de yüzünü bir türlü göremiyoruz.

Meryem Uzerli ve kızı Lara

Meryem Uzerli de büyük kızı Lara’nın yüzünü çok uzun süre gizledi. Ama ünlü oyuncunun bu kez gizlilik konusunda bir endişesi olmadı!

Lily Koi

Meryem Uzerli’nin paylaştığı bu fotoğraf sayesinde Lily Koi’yle daha bir haftalıkken tanışmış olduk. Ünlü oyuncunun “Saf aşk” notunu düştüğü bu paylaşım çok beğenildi.

Artık Yüzünü Göremiyoruz!

Ama bu durumda artık bir değişiklik var! Lily Koi’nin yüzünü artık fotoğraflarda göremiyoruz. Örneğin, üç gün önce iki kızının beraber fotoğrafını çeken Meryem Uzerli, küçük kızının yüzünü gizledi.

Lily Koi ve Lara

Son yaptığı paylaşımda yine Lily Koi’ye yer veren ünlü oyuncu, bebeğinin yüzünü gizlemeye devam etti.

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli neden gizlilik politikasına geri döndü, bilemiyoruz! Belki de Lily Koi’nin babasının tercih ettiği bir durumdur. Malum, o da gizlenmeyi seviyor!

Şaka bir yana, “Kendi ailemizi kuruyoruz” diyerek mutluluğunu paylaşan ünlü oyuncuya, sevgilisine ve kızlarına mutlu bir hayat diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz