Üniversitelere Bile Konu Olmuşlardı! Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek Tekrar Bir Araya Gelince Ortalık Yıkıldı

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

Üniversitelere Bile Konu Olmuşlardı! Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek Tekrar Bir Araya Gelince Ortalık Yıkıldı

Star oyuncu Tuba Büyüküstün’ün eski partneri Engin Akyürek’le tekrar oynayacağı haberi sosyal medyayı salladı. Ne de olsa ikilinin “Kara Para Aşk” dizisindeki karakterleri üniversitelerde bile incelenmişti!

Neslihan Atagül

Sevilen dizi “Sefirin Kızı” başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ü kaybedince neler olacağı çok merak edildi. Çünkü diziye adını veren kişi Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nare karakteriydi. Üstelik diğer başrol oyuncusu Engin Akyürek’le uyumları da göz dolduruyordu. İkiliye hayran olan kullanıcılar sayesinde dizi sosyal medyada en çok bahsedilen ve izlenen diziler arasındaydı.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Neyse ki yapımcılar bu sorunu umulmadık bir hızla çözdü. Hatta Neslihan Atagül’ün gidişi bile gölgelendi, heyecan tavan yaptı. Çünkü fenomen dizi “Kara Para Aşk”ın efsane ikilisi Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek tekrar bir araya gelecekti!

“Hem tanıdık hep yepyeni”

Tuba Büyüküstün

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, dün Instagram hesabından “Sefirin Kızı” dizisinin kadrosuna katılacağını duyurdu. Bu haber sosyal medyada bomba etkisi yaptı!

Tuba Büyüküstün gibi büyük bir ismin bir projeye sonradan dahil olması pek alışık olunan bir durum değil. Star oyuncunun açıklaması, bu riskli işe eski partneri Engin Akyürek ve yakın arkadaşı Eylem Canpolat için girdiğini düşündürüyor. Pek çok sosyal medya kullanıcısı, star oyuncunun bu teklifi vefalı olduğu için kabul ettiğini düşünüyor.

Dizi Artık Yeni Bir Yolda!

Uraz Kaygılaroğlu

“Sefirin Kızı”, yaşanan senarist ve başrol oyuncusu değişikliklerinin ardından adeta yeni bir diziymiş gibi yoluna devam edecek. Dizinin en önemli karakterlerinden Gediz’i oynayan Uraz Kaygılaroğlu’nun da birkaç bölüm sonra diziden ayrılacağı konuşuluyor. Yapım şirketinin “Kalbimiz yine Ege’de kaldı” açıklaması da “Dizi İstanbul’a mı taşınacak” yorumlarına neden oluyor.

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün

Kim gider, kim kalır, neler olur, henüz belirsiz! Ama dizinin artık Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün üzerinden gideceği kesin. İkili, “Kara Para Aşk” dizisinde Türk televizyon tarihinin en sevilen çiftlerinden birine hayat verdi. Bu yüzden onları tekrar bir araya getirmek diziyi ayağa kaldırmak için yapılan en doğru seçim gibi görünüyor!

Ders Konusu Oldular!

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün

2014-2015 yılları arasında yayınlanan “Kara Para Aşk” dizisinin yüksek reytingleri ve aksiyon dolu hikayesinden de çok ilgi çeken bir şey vardı, Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün arasındaki uyum!

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, o dönemde verdiği röportajlarda “Çalışma yöntemlerimiz çok farklı ama birbirimize saygı duymayı biliyoruz. Yapabileceğimiz hareketleri önceden sezebiliyoruz. Oyunculuk anlamında iyi bir alışverişimiz olduğunu düşünüyorum” diyerek bu uyumu açıklamaya çalıştı. Ama ilişki çok gerçekçi ve etkileyici göründüğü için üniversitelerde bile incelendi!

Hayranları Coştu!

İkilinin tekrar bir araya gelmesine en çok “Kara Para Aşk” hayranları sevindi. Özellikle Güney Amerika’da da çok popüler olan dizinin sevenleri Tuba Büyüküstün’ün ve “Sefirin Kızı” dizisinin hesaplarını mesaj yağmuruna tuttu.

İki gündür trendlerden inmeyen Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek, bu dizide de uyumun zirvesine ulaşacak mı acaba? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz