Survivor 2020’nin İlgi Çeken Yarışmacılarından Yunus Emre Özden’den Bi’Garip Story: “Acun Abiyi Ayartırdım!”

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Survivor 2020’nin İlgi Çeken Yarışmacılarından Yunus Emre Özden’den Bi’Garip Story: “Acun Abiyi Ayartırdım!”

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor’ın 2020 sezonu biteli çok oldu ama etkileri sürmeye devam ediyor! Her sene büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor programı, geçen sene farklı bir boyuta geçti ve yarışmacıları hafızımıza kazınmakla kalmadı, direkt hayatımıza kazındı!

Şampiyon olan Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki’yle birlikte Exxen’de dizi yapıyor. İkinci olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı birlikteler ve ilgi çekmek için oldukça ilginç şeyler yapıyorlar, *sırf gündeme gelmek için İstiklal Caddesinde evlilik teklifi yapmak gibi* Bu seneki Survivor Panaroma sunucuları, geçen senenin yarışmacılarından Evrim Keklik ve Mert Öcal!

2020 sezonunda oldukça enteresan yarışmacılar vardı, Hatta bu isimlerden biri de şüphesiz Yunus Emre’ydi! Yunus Emre ilginç çıkışlarıyla herkesin dikkatini çekiyordu. Dün akşam ise Yunus Emre’nin Instagram hesabından oldukça “farklı” bir story paylaşıldı!

Survivor 2020 Her Anlamda Farklı Bir Sezon Oldu!

Survivor, uzun yıllardır ülkemizde sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışma programlarının başını çekiyor. Hatta uzun yıllar reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmadı. Ancak, Acun Ilıcalı Survivor’da ada hayatını kısaltıp; parkur oyunlarına ağırlık verince eski popülerliğini biraz kaybetti diyebiliriz.

Geçtiğimiz 2020 yılında da, Survivor ilk haftalardan sonra reytinglerde biraz düşüş yaşamıştı. Fakat, Şubat ve Mart aylarında dünyada Koronavirüs pandemisinin patlak vermesi üzerine, ülkemizde bütün dizi ve yarışma programları çekimleri iptal oldu. Buna en çok sevinen isim ise şüphesiz Acun Ilıcalı oldu. Aylar boyunca Dominik’ten dışarı çıkamayan ekip, haftasının 7 günü Survivor yarışmasını yayınlamaya başladı. Sadece yarışma da değil, Survivor başlamadan önce “Survivor Panaroma” Survivor bittikten sonra “Survivor Ekstra” TV8’de aylarca sadece Survivor vardı resmen!

Survivor 2020’in Yaramaz Çocuğu Yunus Emre!

Survivor’da dikkatleri içerine çeken isimlerden biri de Yunus Emre oldu; ilginç çıkışları, komik cevapları ve yerinde duramayan hareketli yapısıyla pek çok kişiye kendini sevdirmeyi başardı! Ancak takımı onu pek sevmiyordu, sık sık yalnızlığını kameraya haykırıyordu adeta. Yarışmadan sonra da popülerliğini devam ettirdi Yunus Emre, şu anda Instagram hesabında 224 bin takipçisi var. Kendisine bir Youtube kanalı da açtı.

Yunus Emre story

Hayatından kesitleri takipçileriyle paylaşan Yunus Emre, dün akşam Instagram storylerde farklı bir paylaşım yaptı: “Bende şans olsa annemden kız doğar, Survivor’a da gitmişken Acun abiyi ayartırdım da. Yok işte!” diyerek herkesin dikkatini çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz