“Proporsiyon” Kelimesini Dilimize Kazandıran Uğurkan Erez’den Şok Açıklama: “Eşimin Mini Etek Giymesini…”

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

“Proporsiyon” Kelimesini Dilimize Kazandıran Uğurkan Erez’den Şok Açıklama: “Eşimin Mini Etek Giymesini…”

Moda programlarının demirbaşı olan Uğurkan Erez, bugün Seray Sever ile birlikte Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun programına konuk oldu. Programda ise mini etekle ilgili yaptığı açıklama izleyenleri oldukça şaşırttı.

Moda Programlarının Değişmez İsmi!

Türkiye’de yayınlanan moda programlarının yazılı olmayan bir kuralı vardır. O da; sahne önünde ya da sahne arkasında, jüri koltuğunda ya da kuliste bir yerlerde muhakkak Uğurkan Erez olacak!

Sanki moda programlarına Uğurkan Erez dahil edilmiyor da, Uğurkan Erez’in bulunduğu yerde moda programı yapmaya başlıyorlar! Geçmiş yıllardan beri moda programlarını takip eden izleyiciler ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaktır.

Eşimin Mini Etek Giymesini İstemezdim!

Şimdilerde Doya Doya Moda isimli büyük beden moda programında jürilik yapan Uğurkan Erez, ne kadar ekran karşısında “açık görüşlü” bir görüntü çizse de, ayrıldığı eşinin mini etek giymesini istemez ve izin vermezmiş!

Uçankuş TV’nin sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Lerzan Mutlu’nun programında bugün Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyelerinden Uğurkan Erez ve Seray Sever konuk oldu.

Oldukça eğlenceli geçen bir sohbetin ortasında, ünlü modacı Uğurkan Erez kızının annesi olan eski eşine mini etek giydirmediğini anlatmaya başladı: “Eski eşim, kızımın annesi çok güzel bir kadındı hala da çok güzel bir kadın. Mini etek giydirmeyi istemezdim, neden? Çünkü insanların ağzı torba değil ki, bir yere gittiğiniz zaman biri laf söyleyecek, biri bir şey söyleyecek. Ondan sonra başka olaylar ortaya çıkacak. Neden ağzımızın tadını bozalım? Evde istediğin kadar mini eteğini giy! Kızıma da aynı şekilde çok karıştım. Tek kızım var, o zamanlar ancak bir yerde çalıştığım için fazla çocuk yapmak istemedim. Bu kadar para kazanacağımı bilseydim, en az 3 tane çocuk yapardım. Şimdi bütün param kızıma ve torunuma kalacak. En azından torunum erkek!” açıklamasını yapan Uğurkan Erez, televizyon başındaki izleyicileri oldukça şaşırttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz