Sır Gibi Saklanan Hacı Sabancı ve Nazlı Kaya Çiftinin Nişanından İlk Kare Geldi!

Tvyayinakisi.com

Haberler

26 Aralık 2020

Sır Gibi Saklanan Hacı Sabancı ve Nazlı Kaya Çiftinin Nişanından İlk Kare Geldi!

Dile kolay tam 3 yıl oldu aynı yola çıkalı… Hacı Sabancı ve Nazlı Kaya bu uzun yolculuğun ardından evlilik yolunda ilk adımlarını atmaya kara vermişlerdi.

Bu süreçte hemen hemen her adım olay oldu desek yanlış olmaz. Hacı Sabancı sevgilisi Nazlı Kaya’ya tam 10 karatlık bir yüzükle evlilik teklif etmişti.

Nazlı Kaya’nın bu yüzüğü her karede saklama çabası takipçilerinin dikkatini çekmemişti. Hatta bu yüzük o kadar olay olmuştu ki anne Arzu Sabancı’nın 10 karatlık yüzüğe el koyduğu ve bu yüzüğün yerine 7 karatlık bir yüzük verdiği bile iddia edilmişti.

Bursa Yolları Taştan

Tüm bu çalkantılar içerisinde Sabancı ailesine Bursa yolu gözükmüştü tabii. Geçtiğimiz günlerde Bursa’ya giden Sabancı ailesi oğulları Hacı Sabancı’ya gelinleri Nazlı Kaya’yı istemişlerdi.

Bu tören ile alakalı ne yazık ki hiçbir kareye ulaşamamıştık. Ulaşabildiğimiz tek kare Nazlı Kaya’nın paylaştığı isteme çiceği olmuştu. Bu çiçek, Sabancı ailesine yakışır cinstendi!

Törenin ilk günleri bu görüntüyle avunmak zorunda kalmış ve umudu kesmiştik derken bugün Hacı Sabancı’dan sürpriz bir paylaşım geldi! Nişandan ilk görüntüyü paylaşan Hacı Sabancı’nın mutluluğu yüzünden okunuyordu!

Ne diyelim? Çok yakışıyorsunuz! Allah tamamına erdirsin inşallah!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz