Masumlar Apartmanı’nda “Olay” Var! Farah Zeynep Abdullah Enseledi: Merve Dizdar Ne Yapmaya Çalışıyor?

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nda “Olay” Var! Farah Zeynep Abdullah Enseledi: Merve Dizdar Ne Yapmaya Çalışıyor?

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı” seti yine ilginç olaylara sahne oluyor. Dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah, rol arkadaşı Merve Dizdar’ın garip iletişim yöntemlerini paylaştı.

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi “Masumlar Apartmanı”, artık her kanalda görmeye alıştığımız psikoloji temalı dizilerin öncüsüydü. Sevgisiz bir evde travmalarla boğuşarak büyüyen kardeşleri anlatan dizi, sıra dışı senaryosu ve başarılı oyunculuklarıyla dikkat çekti. Ekranda daha önce psikolojik hastalıkların bu kadar detaylı işlendiğini görmeyen izleyici, usta oyunculukların da etkisiyle diziye bağlandı. Dizi bir kısır döngüye girdiği için izleyici kaybetse de, hala yüksek ratinglerle yoluna devam ediyor.

Masumlar Apartmanı

“Masumlar Apartmanı”, izleyici için yeni bir soluk olduğu kadar oyuncular için de iyi bir fırsat oldu. Klişe hikayelerden bıkan ve televizyon projelerinde çok seçici olan oyuncular, bu diziye adeta balıklama atladı. Yıllardır televizyon dizisi yapmayan Ezgi Mola, her zaman kaliteli projeler tercih eden Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah, geçen sezonun rating rekortmeni “Mucize Doktor”u bırakıp gelen Merve Dizdar bu oyuncuların başında geliyor. Oldukça zor bir hikayede oynayan oyuncular, işlerini kolaylaştırmak için de mutlu ve huzurlu bir set ortamı yaratıyor.

Ne Yapmaya Çalışıyor?

Merve Dizdar

Herkesin iyi anlaştığı ender setlerden biri olan “Masumlar Apartmanı”, çoğu zaman komik olaylara sahne oluyor. Farah Zeynep Abdullah, Esra Ruşan, Merve Dizdar ve Ezgi Mola gibi fırlama insanlardan da bu beklenir zaten! Son olarak, Farah Zeynep Abdullah rol arkadaşı Merve Dizdar’ın garip telefon konuşmasını paylaştı.

Setteki hengameden uzak bir köşeye çömen Merve Dizdar, telefonla neden böyle konuşmaya çalıştı acaba? Sonuçta, kuliste kendine ait bir odası bile var! Şaka bir yana, oyuncular sette bir de komedi dizisi çekiyormuş gibi davranıyor. Bu sette çok daha komik olaylar göreceğimiz kesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz