Bu Sefer Şeyma Subaşı’na Özenmedi! Şevval Şahin’i Bikinili Pozlardan Sonra Bu Kombinle Tanıyamadık

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Bu Sefer Şeyma Subaşı’na Özenmedi! Şevval Şahin’i Bikinili Pozlardan Sonra Bu Kombinle Tanıyamadık

Bir süre önce Endonazya’da yaptığı oldukça uzun tatilden dönen Şevval Şahin ardı ardına kıyafetli pozlar paylaşıyor. Bunda bir gariplik yok tabii ki! Ama aylardır bikinili fotoğrafları ile görmeye alışkın olduğumuz Şevval’i kıyafetle görünce hafif bir gariplik oluyor nihayetinde.

Şevval’in Kış Modu

Bir süredir sosyal medya paylaşımlarından anlamış olduğumuz üzere Şevval Şahin kış moduna geçiş yapmış durumda. Gerçi biz bahar moduna girmeye hazırlanıyoruz ama olsun. Ünlü güzelimiz Endonezya’dan geldikten sonra buraları epey soğuk buldu demek ki! Değil bikini, şortla ya da etekle bile göremedik kendisini. Hatta bu paylaşımda olduğu gibi kabanlı montlu bir halde baya baya.

İstanbul Şerefine Boğazlı Kazak

İstanbul’a gelir gelmez de böyle pantalonlu kazaklı falan görmüştük Şevval’i. Her ne kadar kazağın büyük bir kısmı olmasa da bildiğiniz boğazlı yani. Ve o gün bugündür fotoğrafı bir gören bir daha bakıyor. Şevval mi yoksa ben mi yanlış görüyorum diye. Ama Şevval Şahin şaşırtmaya devam ediyor.

Evde Bile Üşümüş Olacak ki!

Ve yine geçtiğimiz günlerde bir ev hali fotoğrafı paylaştı Şevval Şahin. O da ne? Eşofman altı. Hem de dehşet kalın ve sıcak tuttuğu her halinden belli bir eşofman altı. Ama normal. Çünkü ünlü modelimiz hobi amaçlı olarak eviyle uğraştığı için rahat bir kıyafet seçmek istemiş doğal olarak.

İşte Bu Kadarı da Fazla!

Endonezya’nın ardından İstanbul ile biraz hava şartlarına adaptasyon sağlayan Şevval sonunda soluğu Erciyes’te aldı. E biraz da kar turizmi şart tabi.

Şeyma Bu İşe Ne Diyor?

şeyma subaşı

Fakat akıllara takılan bir soru var bu arada. Genellikle fiziksel özellikleri, yaptıkları ve pozları ile Şevval Şahin ve Şeyma Subaşı’nın birbirine benzetildiklerini biliyoruz. Ve bildiğimiz kadarıyla da Şeyma henüz kış mevsimini yaşayacak gibi görünmüyor. İşte bu durum neredeyse bu tartışmayı bitirecek bir hamle oldu. Şevval Şeyma’yı taklit ediyor diyenlere bir cevap sanki, tebrikler.

Bu Benzetmelere Şeyma da Kızmıştı Gerçi!

Şevval şahin şeyma subaşı

Şevval Şeyma’yı taklit ediyor mudur bilinmez. Ama bildiğimiz bir şey var ki, Şeyma da bu duruma çok kızmıştı. Hatta bu benzetmeyi yapanlara şunları söylemişti:

“Ama çok üzülerek söylüyorum ki o kadar kıskanç bir milletiz ki insanlara haksızlık yaparak besleniyoruz. Bizim için üzülmüyorum size üzülüyorum böyle bir karaktere sahip olduğunuz için. Şevval çok güzel bir kız çok güzel yerlere gelecek. Şevval hiç takılma ve üzülme. Arkandayım her zaman arkadaşım.”

Kıskanç millet meselesini ise bir genelleme yapılmasın, yanlış anlaşılmasın diye düzeltmişliği de vardır Şeyma’nın ayrıca.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz