Yasak Elma Setinde Olay Var! Eda Ece Şevval Sam’ın Rol Arkadaşlarını “Kaçırdığı” Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Yasak Elma Setinde Olay Var! Eda Ece Şevval Sam’ın Rol Arkadaşlarını “Kaçırdığı” Anları Paylaştı

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın seti yine çok eğlenceli! Şevval Sam’ın rol arkadaşlarını setten kaçırdığı anlar takipçilerini kahkahaya boğdu.

Yasak Elma

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma”, dördüncü sezonunda da yüksek ratinglerle yoluna devam ediyor. Entrika ve klişe dolu bir diziye komedi unsurları katarak izleyiciye nefes aldıran dizi, hiç düşmeyen temposuyla akıcılığını da koruyor. Dizilerin neredeyse 3 saat sürdüğünü hesaba katarsak, “Yasak Elma”nın başarısının gerçekten de mucize olduğunu anlayabiliriz!

Eda Ece Şevval Sam Nesrin Cavadzade

“Yasak Elma”yı diğer dizilerden ayıran önemli özelliklerden biri de, karakterlerini tek kalemde silebilmesi ve hikayenin akışını pat diye değiştirebilmesi! Yani, çoğu dizi bunu yapamasa da, hikayeye göre hareket etmesi. Örneğin, dizinin gelecek haftaki bölümünde 5 yıllık bir zaman atlaması yaşanacak ve her şey tepetaklak olacak.

Dizinin bir anda değişen akışı seti de birbirine katmış gibi görünüyor! Eda Ece’nin son paylaşımı da sette yaşanan büyük sıkıntıları (!) gözler önüne serdi.

Şevval Sam Herkesi Kaçırdı

Şevval Sam

Eda Ece, rol arkadaşı Şevval Sam’ın onları setten “kaçırdığı” anları paylaştı. Şevval Sam’ın saçı başı darmadağın halde rol arkadaşlarını arabaya atıp kaçması herkesi çok güldürdü. Kaçırılan ekipten küfür edenler de oldu tabii ki!

Bas gaza Şevo” diyen Eda Ece, Barış Aytaç ve Serkan Rutkay Ayıköz, kaçırılmaya dünden razı görünüyorlar! Çünkü öğlen yemeği molasına kaçıyorlar. Bunu da dizinin Asuman’ı Melisa Doğu’nun paylaşımı sayesinde anladık.

Şevval Sam Eda Ece Melisa Doğu Barış Aytaç Serkan Rutkay Ayıköz

“Yasak Elma”nın başarısının sırlarından biri de neşeli ve disiplinli oyuncuları sayesinde her zaman şen şakrak çalışmaya devam etmeleri! Özellikle Eda Ece, sürekli set paylaşımları yaparak dizi ekibinin ne kadar çok eğlendiğini gözler önüne seriyor. Hem mutlu hem de disiplinli set ortamı böyle devam ettiği sürece, “Yasak Elma” 8. sezonu bile görebilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz