Meryem Uzerli Son Fotoğraflarıyla Sosyal Medyayı Yaktı Geçti: “Hürrem Sultan geri döndü…”

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Meryem Uzerli Son Fotoğraflarıyla Sosyal Medyayı Yaktı Geçti: “Hürrem Sultan geri döndü…”

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, son paylaşımıyla takipçilerini geçmişe götürdü. Muhteşem fotoğraflarına “Hürrem Sultan geri döndü” yorumları yağdı.

Meryem Uzerli

Başarılı oyuncu Meryem Uzerli, yeniden anne olmanın heyecanını yaşıyor. Bir yandan da yeni projeleri değerlendiriyor. Türkiye’ye 10 yıl önce “Muhteşem Yüzyıl”da oynamak için gelen Meryem Uzerli, ortalığı yakıp geçmişti! Ama “tükenmişlik sendromu” nedeniyle diziden ayrıldıktan sonra kariyerinde aynı istikrarı sürdüremedi. Bu yüzden, yeni projeleri için daha dikkatli adım atmaya çalışıyor.

Kendi Ailesini Kurmuştu

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli, 10 sene önce fenomen dizi “Muhteşem Yüzyıl”ın seçmeleri için Türkiye’ye geldiğinde, kısa bir projede oynayacağını sanıyordu! Dizi, Türk televizyon sektöründe pek çok ilki gerçekleştirdi ve yurt dışında da büyük başarı kazandı.

Meryem Uzerli

Dizi, Meryem Uzerli ve Halit Ergenç başta olmak üzere oyuncularını dünyaca tanınan isimler haline getirdi. Ama Meryem Uzerli, dizinin sezon finaline 2 bölüm kala Almanya’ya geri döndü!

Meryem Uzerli Lara

“Tükenmişlik sendromu” tedavisi için ülkesine dönen oyuncu, hamile olduğunu da orada öğrendi. Sevgilisi Can Ateş’ten destek göremeyen Meryem Uzerli, yine de kızı Lara’yı doğurdu. Böylece, kendi ailesini kurmanın ilk adımını attı.

Kariyeri Sallansa da Aşkta Kazandı

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli, kariyerinin zirvesindeyken anne oldu. Ama setlere dönüşü muhteşem oldu! Ona proje beğendirmek için yarışan yapım şirketleri, “Gecenin Kraliçesi” dizisi için Meryem Uzerli’yi ikna etti. Ama sonuç hüsrandı. Ünlü oyuncu, “Kovan” filmi hariç ses getiren bir projede yer almadı. Ama kendi ailesini kurma yolunda yeni bir adım attı!

Sır gibi sakladığı Amerikalı sevgilisiyle birlikte Berlin’de yaşamaya başlayan Meryem Uzerli, geçtiğimiz aylarda ikinci çocuğu Lily Koi’yi dünyaya getirdi. O günden beri de hayranlarıyla Instagram’da paylaştığı pozlar aracılığıyla buluşuyor. Ama son fotoğrafları kadar ortalığı sallayan bir paylaşımı olmamıştı!

“Hürrem Sultan geri döndü”

Meryem Uzerli, “tükenmişlik sendromu”nu geride bırakmak için Hürrem Sultan stilinden uzaklaşmıştı. O günden beri de ünlü oyuncuyu o haline yakın bir stilde görmemiştik. Ta ki son fotoğraflarına kadar!

Meryem Uzerli’nin son fotoğraflarında saçları kızıl değil. Ama yine de kameraya bakan kişi Hürrem Sultan gibi görünüyor!

Meryem Uzerli

Hal böyle olunca, Meryem Uzerli’nin hayranları fotoğrafı “Hürrem Sultan“, “Çok özlemiştik” gibi yorumlara boğdu. Kim bilir, belki bu fotoğraflar ısınma turudur. Ünlü oyuncuyu sonraki projesinde yine bir sultan olarak görürüz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz