Sadakatsiz Dizisinin Asya’sı Herkesi Yanına Çekiyor, Dostları Artıyor! Asya Derin İkilisinden Sıkı Fıkı Set Halleri

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Sadakatsiz Dizisinin Asya’sı Herkesi Yanına Çekiyor, Dostları Artıyor! Asya Derin İkilisinden Sıkı Fıkı Set Halleri

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisi gerek senaryosuyla gerekse oyuncuların performanslarıyla izleyicilerinin beğenilerini toplamaya devam ediyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı dizinin Asya karakteri ise bir başka tabi. Neden mi? Bitmek bilmez sabrı ve iyiliğiyle olabilir mi acaba?

Asya ve Bahar

Hatırlarsınız; dizinin eski bölümlerinde Asya Volkan’a karşı kullanabileceği bir şeyler arıyordu. Bu esnada Bahar’ın eşi Mert’ten yardım istemiş, Mert de bunu fırsat bilerek Asya ile birlikte olmak istemişti. Olan biteni oldukça iyi idare eden Asya ise alacağını aldıktan sonra Mert’in nasıl bir adam olduğunu arkadaşı Bahar’a gösterdi. Ancak bu durum Asya ve Bahar’ın arasında da bir küslük yarattı. Hatta sonra Bahar Mert’e bir şans daha verdi. O güne kadar elindeki hiçbir şansı değerlendiremeyen Mert tabii ki bu şansı da değerlendiremedi ve Bahar nihayet ayrılmaya karar verdi. Tüm bu olanların ardından ortaya sağlam bir dostluk çıktı. Asya – Bahar dostluğu… Tabi Asya’nın dostluğunu kazananın Gönül Güçlü’nün düşmanlığını kazanacağı da malum.

Bir Zamanlar Asya’yı Öldürmeye Kalkan Selçuk

Dizinin en deli fişek karakterlerinden birisi de Volkan’ın sarı kafası Selçuk. Selçuk bir zamanlar Volkan’ın Asya’ya karşı para ile tuttuğu bir adamdı. Fakat durum öyle noktalara geldi ki Selçuk kendi meseleleri yüzünden Asya’yı evinde öldürmeye kalktı. Tüm bunlardan sonra ise Selçuk bugün annesinin durumu için koşa koşa Asya’ya geliyor. Asya ise bütün samimiyetiyle Selçuk’u anlamaya ve ona yardım etmeye çalışıyor. Yani bundan sonra Selçuk da Asya’nın en sağlam insanlarından birisi haline geldi diyebiliriz. Videodaki Asya taklidi ise dillere destan…

Sette Derin’le Sıkı Fıkı

Yine son bölümlerde olanca kızgınlığına ve öfkesine rağmen Derin bile Asya’yı anlamaya başladı neredeyse. Ama tabii durum buralarda baya farklı. Ancak senaryo bir yana sette Asya ve Derin’in aralarından su sızmıyor. Daha önce de birlikte oldukları bir paylaşım yapan güzel oyuncular bu konuda bazı izleyiciler tarafından da eleştirilmişti. Ama yapacak bir şey yok. Kimse Asya’nın o sakinliğine, mütevaziliğine, samimiyetine karşı koyamıyor demek ki!      

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz