Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın Eski Sevgilisi Sizi Çok Şaşırtacak: O İsimle Uzun Yıllar Aşk Yaşamış!

Aleyna

Haberler

11 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın Eski Sevgilisi Sizi Çok Şaşırtacak: O İsimle Uzun Yıllar Aşk Yaşamış!

Ezgi Mola, uzun yıllardır ekranlarda gördüğümüz ve severek izlediğimiz bir isim. Güzel oyuncu kariyerinde altın çağı yaşarken bir yandan da aşk hayatıyla sürekli gündeme geliyor. Yıllar önce yaşadığı aşk, şimdilerde pek hatırlanmasa da; aşk yaşadığı kişiyi duyduğunuzda çok şaşıracaksınız!

Masumlar Apartmanı İle Bambaşka Bir Yönünü İzlememiştik

Ezgi Mola, komedi türünde kendini kanıtlamış bir oyuncu. Yaptığı komedi filmleri ve programları ile onu, neredeyse kariyerinin başından itibaren kadın komedyenlerden biri olarak gördük. Güzel oyuncu, Masumlar Apartmanı dizisi ile dram türünde de ne kadar başarılı olduğunu tüm Türkiye’ye gösterdi. Dram türünü çok sevdiğini dile getiren Ezgi Mola’nın bu sevdası, yakın arkadaşı Enis Sarıkan’a da sirayet etti. Uzun yıllardır komedi dizi ve programlarında seyrettiğimiz Enis Arıkan, Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veriyor.

İş Hayatı Kadar Özel Hayatıyla da Kendine Hayran Bırakıyor!

Enis Arıkan ile 15 yıldır süren dostlukları, herkesi özendiren cinsten. Güzel oyuncu hem arkadaşlıkta hem de aşk hayatında oldukça sadık biri. Sevdikleriyle bolca vakit geçirmeyi seven oyuncu, Youtube kanalında özel hayatından kesitler paylaşıyor ve sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Onun en doğal hallerini görmek için Instagram hesabına bakmanız yeterli!

Evliliğe Doğru Emin Adımlarla İlerliyor

Uzun yıllardır aşk yaşadığı Mustafa Aksakallı ile evlilik yolunda ilerleyen Ezgi Mola, çok güzel bir ilişki yaşıyor. Güzel oyuncu ve erkek arkadaşı birlikte oldukları fotoğrafları sosyal medya hesaplarından bolca paylaşıyor. Evlilik tarihleri henüz belli olmayan çift, ilerleyen zamanlarda düğün hazırlıklarına başlayacaklarını dillendiriyor. Şu anki ilişkisinde oldukça mutlu görünen Ezgi Mola’nın bu halleri bize yıllar yıllar önceki hallerini hatırlattı.

Ezgi Mola Bundan Yıllar Önce Öyle Bir İsimle Aşk Yaşamıştı ki Çiftin İlişkisi Evliliğe Doğru Giderken Bitmişti!

Ezgi Mola ve Umut Kurt 2000’li yıllarda aşk yaşamaya başlamış ve bu ilişki sekiz yıl sürmüştü. Herkesin evlilik ile sonuçlanacağını düşündüğü ilişki 2013 yılında bitmişti. Taraflardan herhangi bir açıklama gelmemişti ve bu ayrılık duyan herkesi çok şaşırtmıştı. Şimdilerde hem Ezgi Mola hem de Umut Kurt farklı isimlerle aşk yaşıyor. Her iki tarafından da ilişkilerinde ve hayatlarında mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz