Burak Özçivit Instagram’da Fotoğraf Paylaşınca Ortalık Karıştı: Eşi Fahriye Evcen’den Yanıt Gecikmedi!

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Burak Özçivit Instagram’da Fotoğraf Paylaşınca Ortalık Karıştı: Eşi Fahriye Evcen’den Yanıt Gecikmedi!

ATV’nin reyting rekortmeni Kuruluş Osman’da Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey’i canlandıran Burak Özçivit bugün Instagram hesabında fotoğraf paylaşınca ortalık karıştı. Eşini övmeye doyamayan güzel oyuncu Fahriye Evcen’den ise Burak Özçivit’e övgü dolu sözler geldi!

Aile Boyu Reklamlardalar!

Sosyal medyanın en sevilen çiftleri arasında Burak Özçivit ve Fahriye Evcen yer alıyor. 2017 yılında şaşalı bir düğünle dünyaevine giren çiftimizin bir de 2019 doğumlu Karan isminde oğulları var. Oğlunu büyütmek için bir süre ekranlara ve beyazperdeye ara vermeyi tercih eden Fahriye Evcen, bir dönem hamilelikte aldığı kilolarla sosyal medyada çok konuşulmuştu! Karan’ın doğumundan sonra aldığı fazla kilolarla görüntülenen güzel oyuncu, kısa sürede aldığı kiloları vererek eski fit görünümüne kavuştu!

blank

Şu sıralar sadece reklam filmlerinde gördüğümüz Fahriye Evcen, aynı anda hem bir kozmetik markasının hem bir mobilya markasının hem de bir bebek bezi markasının reklam yüzü! Hatta 2 yaşındaki küçük Karan bile bu yaşta bir bebek bezinin reklam yüzü oldu. Prima’yla anlaşan Fahriye Evcen; markanın reklam filminde oğlu Karan’la birlikte kamera karşısına geçti. Bu sayede Karan da ilk set deneyimini bebek yaşta yaşamış oldu.

blank

Fahriye’den Burak’a Övgü Dolu Sözler!

Burak Özçivit ise aynı Fahriye Evcen gibi birbirinden farklı markaların reklam yüzü olmaya devam ediyor. Her fırsatta reklam yüzü olduğu markaların tanıtımı yapan Burak Özçivit, aynı zamanda ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman’da Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey’i canlandırıyor. Rol gereği sakallarını kesemeyen ya da kısaltamayan yakışıklı oyuncu bugün Instagram hesabından selfie paylaşmayı ihmal etmedi.

Yakışıklı oyuncunun paylaştığı fotoğrafa ise birkaç saat içinde 450 binden fazla beğeni ve onbinlerce yorum geldi. Ancak bu yorumlardan biri oldukça tanıdıktı. Burak Özçivit’in güzel eşi Fahriye Evcen, yorum yapmayı ihmal etmedi; “Çok tatlısınız beyefendi!” diyerek eşinden övgüyle bahseden Fahriye Evcen’in bu yorumu bile binlerce beğeni almayı başardı.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz