Survivor 2020’nin Çilesi Bitmek Bilmiyor: Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Arasında Neler Oluyor? Nisa’dan Şok Hareket!

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Survivor 2020’nin Çilesi Bitmek Bilmiyor: Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Arasında Neler Oluyor? Nisa’dan Şok Hareket!

Survivor 2020’nin hayatımıza bıraktığı insanların etkisi hala devam ederken; Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı arasında yaşanan kriz her geçen gün daha da derinleşiyor. İlk olarak Survivor’da “abi kardeş” olarak bildiğimiz çiftimizin yarışma sonrasında öpüşme videosu ifşalanınca ortalık karışmıştı. İlişkilerini daha fazla inkar edemeyen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı bu olaydan sonra birlikte olduklarını itiraf etmek zorunda kaldı.

Ayrıldılar!

Ancak Barış’ın kitap çıkartmasının ardından ilişkileri bozulan çiftimizden önce Nisa Bölükbaşı Instagram’dan ayrıldıklarını açıkladı. Sonrasında ise Barış bu iddiayı katıldığı bir Youtube kanalında doğruladı. Bugün ise Nisa Bölükbaşı cephesinden Barış’a ağır bir taş geldi. İkili arasında ne oluyorsa ortalık baya bir karıştı!

blank

Aslında Nisa ve Barış arasında her şey yolunda gidiyordu. Beraber Youtube videoları çeken çiftimiz; sosyal medya kullanıcıları tarafından cringe ve samimiyetsiz olarak görülse de ikili seven yüzbinlerce kişi vardı! Hatta çiftimiz sırf video olsun diye İstiklal Caddesinde evlilik teklifi bile etmişti. Ancak her ne olduysa Barış’ın kitap çıkartmasından sonra oldu. Kitabında kadınlar için aşağılayıcı sözler sarf eden Barış’ın bu tutumu sosyal medyada eleştiri alınca; aynı günlerde Nisa Bölükbaşı Instagram’dan Barış ile ayrıldıklarını duyurdu.

blank

Nisa’dan Barış’a Taş!

Barış ise ilk önce “ayrılmadık” dese de geçen gün katıldığı bir Youtube kanalında Nisa ile ayrıldıklarını ve geri dönüşü olmadığını söyledi. Bugün ise başka bir Youtube kanalı konuk olan Barış, Nisa için; “Ayrıldık hemen siliyorum takipten çıkıyorum lanet olsun” böyle mi yapayım? Nisa’ya açık kapım yok. Çilingir de açamaz o kapıyı” diyerek herkesi şaşırttı. Nisa ise bu olayın ardından Twitter’da Barış’ın çelişkili konuştuğunu söyleyen bir tweeti beğendi ve Instagram hesabından video paylaşarak; “Bana birisi her zaman derdi ki ‘Küçük insanlar konuşur, büyük insanlar konuşulur!'” dedi ve Barış’a taş atmış oldu. Bakalım ikili arasındaki bu tartışma nereye kadar gidecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz