Dedikodu Kazanı: Hülya Avşar’dan Şok Sözler, Acun Ilıcalı’nın İmtihanı, Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç İfşalandı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

26 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Hülya Avşar’dan Şok Sözler, Acun Ilıcalı’nın İmtihanı, Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç İfşalandı!

Haftanın ortasında dedikodu kazanı yine fokurdamaya başladı! Bakalım 26 Mayıs Çarşamba gününe kimlerin hangi söylemleri damga vurmuş!

1. Hazar Ergüçlü’nün Bikinili Paylaşımı Olay Oldu!

Hazar Ergüçlü, bugünlerde sevgilisiyle birlikte güzel bir tatilin tadını çıkarıyor. Tatil sırasında sevgilisi Onur Ünlü’nün çektiği fotoğrafları beğenmeyen güzel oyuncu soluğu ayna başında aldı. Hazar Ergüçlü’nün ayna başında çektiği bikinili fotoğraflar sosyal medyada olay oldu! Bu arada detaylar için:

2. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Tatilde Basıldı!

TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin finalinin ardından sevgilisi Oğuzhan Koç’la ve arkadaşlarıyla soluğu tekne tatilinde alan güzel oyuncu Demet Özdemir, magazincilerin kamerasına yakalandı. İki aşığın birbirine sarılmış pozları ise sosyal medyayı yıktı! Bu arada detaylar için:

3. Acun Ilıcalı’nın Kızları Şarj Yüzünden Kavga Edince Annelerinden Açıklama Gecikmedi!

blank

Acun Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz ile evliliğinden dünyaya gelen Leyla ve Yasemin geçtiğimiz gece Tiktok hesabında canlı yayın açtıkları sırada şarj kablosu yüzünden kavga edince ortalık karıştı. Bugün ise iki kız kardeşin annesi Zeynep Yılmaz Instagram’da açıklama yaptı; “Onlar kardeş, kardeşi olmayan bilmez. Kavga da ederler, barışırlar da. Her ailede olduğu gibi. Tek kavgaları şarj kablosu olsun!” Bu arada detaylar için:

4. Hülya Avşar’dan Şoke Eden Açıklama!

blank

Güzel oyuncu Hülya Avşar geçtiğimiz gün katıldığı bir programda söyledikleriyle ortalığı karıştırdı; “Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin ‘seni seviyorum’ dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta.”

5. Nisa ve Barış Arasında Sular Durulmuyor!

blank

Survivor’dan tanıdığımız Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın ilişkisi bitti ama sorunları bitmek bilmiyor. Katıldığı röportajlarda Nisa ile geri dönüşünün olmadığını söyleyen Barış’a, Nisa’dan cevap gecikmedi. Instagram’da bir video paylaşan Nisa Bölükbaşı; “Bana birisi her zaman derdi ki ‘Küçük insanlar konuşur, büyük insanlar konuşulur!’” diyerek Barış’a cevap vermiş oldu. Bakalım bu kavganın sonu nereye varacak? Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz