Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Doğum Günü Krizi: Mumları Üfleyemeyince Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Doğum Günü Krizi: Mumları Üfleyemeyince Olay Oldu!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen’in 35. yaş günü büyük bir coşkuyla kutlanmaya devam ediyor! Hem yakın arkadaşları hem de ailesiyle doğum gününü kutlayan Fahriye Evcen’e anladığımız kadarıyla Karan pek rahat vermemiş.

Özçivit Ailesi!

2018 yılında hayatını Burak Özçivit’le birleştiren Fahriye Evcen, hem sosyal medyanın hem de televizyon izleyicilerinin en sevdiği ve beğendiği oyunculardan biri. Hatta sadece kendisi de değil. Meslektaşı Burak Özçivit’le kurdukları çekirdek aile milyonlarca kişinin favorileri arasında yerini alıyor. Özellikle de 2019 yılında Karan’ın da aralarına katılmasıyla 3 kişilik bir aile olan çiftimiz; reklam projelerinin aranan yüzü haline geldi!

blank

Evlendikten ve Karan’ın dünyaya gelmesinden sonra oyunculuğa bir süre ara veren Fahriye Evcen; iki senedir oğlu Karan’ı bakıcı yardımı almadan tek başına büyütüyor. Bazı ünlülerimizin evinde her çocuk için birden fazla bakıcı varken, Fahriye Evcen Karan için bakıcı düşünmediklerini her seferinde vurgulamadan geçmiyor. Karan’dan sonra oyunculuğa ara veren Fahriye Evcen’i hala televizyonlarda görmeye devam ediyoruz!

Mum Krizi!

Birçok markanın reklam yüzü olan Fahriye Evcen, her işbirliğinde güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Son zamanlarda 3’ten fazla markayla çalışan güzel oyuncu bir bebek reklamında Karan’la birlikte rol aldı. 2 yaşındaki Karan, ilk set tecrübesini bu vesileyle yaşamış oldu. Aile boyu reklamların sevilen yüzü olan Özçivit ailesinde bu hafta kutlamalar ile geçiyor!

4 Haziran’da 35 yaşına giren Fahriye Evcen’in doğum günü kutlamaları bir süre daha sürecek gibi gözüküyor. İlk sürprizini eşi Burak Özçivit’ten alan güzel oyuncunun söylediğine göre; Karan annesine mumları söndürmesinde bir hayli yardım etmiş! Hatta bütün mumları Karan söndürünce Fahriye Evcen’e söndürecek mum kalmamış. Burak Özçivit, Fahriye Evcen’in doğum gününden kareleri Instagram hesabında paylaşırken “Kuzum ❤️ ve pasta kurdum ? ?” notunu iliştirmeyi de ihmal etmedi. Pasta sevdalısı Karan’ın pastaya bakışları ve Fahriye Evcen’in; “Hiçbirini kendim üfleyememem peki..? ??” yorumu ise herkesin yüzünü güldürdü!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz