Erkan Petekkaya’nın Ödül Aldığını Görünce Çıldırdığı Kerimcan Durmaz’dan Açıklama Geldi: “Prim Yapılmaya…”

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Erkan Petekkaya’nın Ödül Aldığını Görünce Çıldırdığı Kerimcan Durmaz’dan Açıklama Geldi: “Prim Yapılmaya…”

Dün gece TV8 ekranlarında yayınlanan NR1 Müzik Ödüllerinden sonra sosyal medyada ortalık karıştı! TV8’in Kırmızı Oda dizisinde rol alan Erkan Petekkaya, Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde” şarkısıyla ödül aldığını görünce çıldırdı ve ardı ardına hem Kerimcan Durmaz’a hem de bu ödül gecesini yayınlayan Acun Ilıcalı’ya hakaretler yağdırdı.

Alkollü olduğu tahmin edilen ünlü oyuncu, birkaç saat sonra söylediklerinin yanlış olmadığını ve sadece üslubunun çirkin olduğunu söyleyerek özür diledi. Bu konuya ilişkin Acun Ilıcalı’dan bir açıklama gelmemiş olsa da; konunun diğer muhatabı Kerimcan Durmaz Instagram’dan açıklama yapmayı ihmal etmedi.

Kerimcan Durmaz

Ödül Aldığına Bin Pişman!

Bildiğiniz gibi bundan birkaç sene önce Kerimcan Durmaz Türkiye’nin en bilinen ve en sevilen fenomenlerinden biriyken yaptığı bir hata büyük bir linç yemesine ve ülkeyi terk etmesine neden olmuştu! Uçakta seyahat ederken; cinsel organının videosunu yanlışlıkla Instagram hikayelerinde paylaşan ünlü fenomen hatasını kısa sürede fark etmiş olsa da artık çok geçti! Kerimcan Durmaz’ın bu uygunsuz videosu kısa zamanda tüm sosyal mecralarda yayılmaya başladığında; belki de Kerimcan ülkenin en büyük linçlerinden birine maruz kaldı.

blank

Bu linçlerin ardından özür dileyen ve ülkeyi terk eden ünlü fenomen, kendini uzunca bir süre unutturmayı tercih etti. Sosyal medyada unutulmayacak hiçbir olay yoktur! Bunu çok iyi bilen Kerimcan “Peşimde” şarkısıyla Türkiye’ye döndüğünde o uygunsuz videonun konusu bir daha açılmadı. Taa ki dün geceye kadar! TV8 ekranlarında yayınlanan NR1 Müzik Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı” ödülüne layık görülen Kerimcan, ödülünü yakın arkadaşı İrem Derici’nin elinden aldı.

blank

Kerimcan’dan Açıklama Geldi!

Ancak Erkan Petekkaya alkolün de verdiği etkiyle hem Kerimcan Durmaz’a hem de Acun Ilıcalı’ya Instagram’dan sallamaya başladı; “Bu kişi cinsel organını sizin gözünüze soktu. Sizin gözlerinize helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz kötü kişilerdiniz. Ayrıca, herkesin tercihi kendine. Acun Bey yuh size. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. O uçaktaki penis sana gelsin Acun Efendi yuh…

blank

Bununla da yetinmedi; “Silinmez. Hiç kimse cinsel organını THY (Türk Hava Yolları) masasına koyamaz. Yok öyle bir şey yok. Herkesin hayatı, kendine saygımız var. Ama örnek olunamaz. Mümkün değil. Değil.” Bu açıklamalarından sonra gönderileri kaldıran Erkan Petekkaya, bugün Instagram storylerinde özür diledi. Ancak söylediklerinden dolayı değil, üslubundan ötürü; “Söylediğimde haklı olsam da üslubum hatalı olmuş. Bu yüzden lütfen kusura bakmayın.”

blank

Erkan Petekkaya’dan sonra bir açıklama da Kerimcan Durmaz’dan geldi; “Hiçbir kasıt içermemesine rağmen herkesten özür dilediğim, onun akabinde Türk yargısı tarafından yargılaması yapılıp hüküm verilen bir konu üzerinden, aradan yıllar geçmesine rağmen halen bir takım çevrelerce prim yapılmaya çalışılmasını üzülerek izliyorum. Kimsenin, yüzlerce kişinin emek verdiği, milyonların beğenip oyladığı, yaptığım ve yapacağım işleri karalamaya çalışmasına müsaade etmeyeceğim. Tarafımı da dahil ederek Acun Ilıcalı’ya yapılan bu seviyesiz ve hakaret içeren yorumu şiddetle kınıyorum. Kişilik haklarıma zarar verilmeye devam ederse de yasal haklarımı kullanacağımı herkesin bilmesini isterim. Sevgiler”

Benzer Haberler

Melike 5 Haziran 2021

Az bile söylemiş Erkan Petekkaya, ödül verilecek kimse kalmamış mı..

Yorum Yaz