Güzelliğiyle Herkesi Büyüleyen Hande Erçel En Özel Sırlarını Vogue İçin Anlattı! Üzülünce Bakın Ne Yapıyormuş…

Aleyna

5 Haziran 2021

Güzelliğiyle Herkesi Büyüleyen Hande Erçel En Özel Sırlarını Vogue İçin Anlattı! Üzülünce Bakın Ne Yapıyormuş…

Sen Çal Kapımı dizisinde güzelliğiyle herkesi büyüleyen Hande Erçel, Vogue’nin Haziran sayısında kapak kızı oldu! Vogue dergisinin çekimleri için kamera karşısında güzelliğini konuşturan Hande Erçel, dergiye özel röportaj vererek kendisi hakkında açıklamalar yapmayı da ihmal etmedi.

Hande Erçel’in Başarısı!

Son zamanların en konuşulan isimlerinden biri şüphesiz Hande Erçel! Oyunculuğu, aşk hayatı, aile hayatı ve güzelliğiyle sosyal medyanın dilinden düşüremediği oyuncu bugünlerde oldukça popüler. Hatta popülerliği Türkiye sınırlarını bile aşmış durumda. Bilenler vardır, Sense8 dizisinden tanıdığımız Miguel Angel Silvestre ile çalışmak istediğini söyleyen Hande Erçel’e ünlü isimden yanıt gelmişti. Miguel Angel Silvestre, Instagram hesabından “Canım Hande, haydi hayallerimizi gerçekleştirelim. Ben de seninle çalışmayı isterim” paylaşımı yaparak Hande Erçel’le uluslararası bir projede buluşmayı istediğinden bahsetmişti.

blank

Ancak Hande Erçel’in tek başarısı bu değil. Instagram’da tam 22 milyon takipçiye sahip olan güzel oyuncu; Türkiye’nin en fazla takipçisine sahip hesaplarından biri. Hatta oyunculuk özelinde konuşacak olursak, en çok takipçisi olan kadın oyuncu! Nusret ve CZN Burak gibi rakipleri olan Hande Erçel, bir Hollywood projesiyle karşımıza çıkarsa rakiplerini geride bırakabilir.

blank

O Gizli Çekim Sonunda Ortaya Çıktı!

Tabii Hande Erçel bugünlerde sadece oyunculuğu ya da güzelliğiyle değil, Kerem Bürsin’le yaşadığı olaylı aşkla da magazincilerin dikkatini çekiyor. Uzun zamandır haklarında her daim aşk haberleri çıkan çiftimiz; Maldivler tatili dönüşünde birlikte olduklarını itiraf etti! Bu haberden sonra hepimiz derin bir nefes aldık. İlk kez geçtiğimiz hafta bir dergi çekimi set arasında magazincileri aşk sorusuna cevap veren Hande Erçel’in hangi dergi için çekim yaptığı da sır gibi saklanıyordu.

Bugün ise o dergi sonunda ortaya çıktı! Türkiye’nin en sevilen dergilerinden Vogue’de Haziran ayının kapağında Hande Erçel var. Bodrum’da gerçekleştirilen çekimlerde güzelliğini ve fiziğini konuşturan Hande Erçel, herkesi büyülemeyi başardı. Vogue ile bir de röportaj yapan güzel oyuncu; “Sanırım çok yakınlarım dışında kimse üzgün olduğum zamanlarda çok fazla güldüğümü, saçmaladığımı bilmez. Gece denize girmek ve hiç durmadan dans etmek, sorunlarımın üstesinden gelebilmek için kullandığım yöntemlerden bazıları.” sözleriyle kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı. Pek çok kişi gibi Hande Erçel de acılarını kahkahalarının arkasına saklıyormuş meğerse.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz