Hakan Sabancı’ya Akıl Almaz Küfürler! Aygün Aydın’ın Sabancı Ailesine Nefreti Dinmiyor: “Midesiz, Onursuz…”

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Hakan Sabancı’ya Akıl Almaz Küfürler! Aygün Aydın’ın Sabancı Ailesine Nefreti Dinmiyor: “Midesiz, Onursuz…”

TV8’in moda yarışmasıyla ünlenen Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı’ya olan kini ve nefreti bitmek tükenmek bilmiyor! Magazin gündeminde kalmak için Hakan Sabancı adını kullanmaya devam eden Aygün Aydın, geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu iddia etmişti. Aygün’ün bu söylemi magazin camiasında depreme neden olsa da; birçok kişi güzelimizin söylediklerine inanmadı. Bugün ise Hakan Sabancı’nın geçtiğimiz sene ortaya çıkan bir videosunu paylaşan Aygün; yine Hakan Sabancı’ya ağır sözler söyleyerek gündem olmayı başardı.

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Geçtiğimiz aylarda Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı’yla mesajlarını ifşa etmesiyle başlayan kavga dallanıp budaklandı! Hatta bir dönem Hakan Sabancı konusu unutuldu ve Söylemezsem Olmaz’la Aygün Aydın arasında büyük bir kavga başladı. Arto ve Seren Serengil’in üstü kapalı bir şekilde Aygün’e “eskort” yakıştırmasıyla başlayan kavga; Aygün’ün tüm Türk halkına ve Sabancı ailesine küfür etmesine kadar gitti.

Aygün’den Hakan’a Küfürler!

blank

Her paylaşımıyla magazin sayfalarının diline düşen Aygün, bugün Hakan Sabancı’nın geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan bir videosunu paylaşarak küfürler yağdırdı; “Seni de… Gelmişini de…. Geçmişini de… Yaratıcının seni karşıma çıkarttığını güne de… seni seven aklımı da kalbimi de s… Ağzına s*çtığımın a…. Bi daha bu p… hakkında bana tek bir kelime dahi söylemeyin ne b*k yiyorsa yesin!! Zerre umrumda değil bu saatten sonra! Benim için konu burada kapanmıştır! Nokta.”

blank

Tabii güzelimiz bu sözlerle de yetinmedi; “Midesiz, arsız, haysiyetsiz! İnsanda bir ar damarı olur, insan biraz duracağı yeri bilir ya. Kardeşinin şeyi bile yükselmek.. Ya ben böyle bir insanıh hak edecek ne günah işledim acaba? Yaratıcıya tek sorum bu iğrenç pislik herif!”

blank

Aygün Aydın’ı durduramıyoruz; “Alın iki paralık meshebi geniş haysiyetinizi defolun gidin hayatımdan, aklımdan, kalbimden! İyi niyetimden böyle insan türlüleri benim için gerçekten çok fazla. Çok fazla bu genişlik benim için!”

blank

Hatta son olarak hastaneden de fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi güzelimiz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz