Artık Instagram da Kesmiyor! Alişan ve Buse Varol Çocuklarının Fotoğrafını Galata Kulesi’ne Yansıttı

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Artık Instagram da Kesmiyor! Alişan ve Buse Varol Çocuklarının Fotoğrafını Galata Kulesi’ne Yansıttı

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol’un en sevdiği şey mutlu aile hayatlarını sosyal medyada paylaşmak olabilir. Ama bu kez onları Instagram da kesmedi!

Alişan ve Buse Varol

Son dönemde hayatımıza yeni kavramlar girdi, sosyal medya sağ olsun! “Instagram ailesi”, “Instamom”, “Influencer” gibi çeşit çeşit kelimemiz var artık. Alişan ve Buse Varol da Instagram’ın nimetlerinden yararlanan bir çiftti. Aşk yaşadıkları duyulduktan kısa bir süre sonra paylaşımlara başlayan çift, evlendikten sonra her anlarını Instagram’da geçirmeye başladı. Öyle ki, Buse Varol’un asıl mesleği olan oyunculuk unutuldu, herkes onu influencer sanmaya başladı!

Çocukları Burak ve Eliz de doğdukları andan itibaren ebeveynlerinin Instagram paylaşımlarının önemli bir parçası haline geldi. Eliz’in doğumunda fotoğrafçılar sıra sıra dizilmişti mesela! Ama Eliz’in ilk fotoğrafını anne ve babasının Instagram profillerinde değil, magazin sayfalarında görmüştük. Bazen isteseniz de olmuyor!

Sosyal Medyanın Göz Bebekleri

Alişan ve Buse Varol çiftinin ilk çocukları Burak, hepimizin gözünün önünde büyüdü. Anlaşılan, kardeşi Eliz de onunla aynı kaderi paylaşacak! Şimdiden, kardeşlerin arasında neler olduğuna kadar her detayı biliyoruz.

Üstelik, daha fazlasını da öğrenme imkanımız var. Eser-Berfu Yenenler çiftinin izinden giden Buse Varol ve Alişan, aile hayatlarını tüm detaylarıyla paylaşacakları bir YouTube kanalı açmaya hazırlanıyor! Ama dün gece sosyal medyayı bir kenara koyup gerçek dünyaya adım attılar!

Galata Kulesi’ni Süslediler

Beyoğlu Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için güzel bir karar aldı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen çocuk fotoğraflarını Galata Kulesi’ne yansıttı. Bu fotoğraflardan iki tanesi de Burak ve Eliz’e aitti!

Buse Varol story Eliz

Böylece, hala Eliz ve Burak’ı görmeyen son 10 kişiye de ulaşılmıştır diye düşünüyoruz. YouTube kanalına yeni kitleler dahil olabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz