Yasak Aşk İddiaları Sonrası O Ses Türkiye’de Yeni Jüri Bombası! Hadisenin Koltuğuna Gülşen Oturacak!

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Yasak Aşk İddiaları Sonrası O Ses Türkiye’de Yeni Jüri Bombası! Hadisenin Koltuğuna Gülşen Oturacak!

Hadisenin adının yasak aşk dedikodularına karışmasından sonra O Ses Türkiye jürisinin durumu merak konusu olmuştu. Hadise’nin boşalttığı jüri koltuğuna Gülşen’in oturacağı haberi geldi.

Yasak Aşk Dedikoduları Koltuğundan Etti!

Adı Reza Zarrab ile yasak aşk dedikodularına karışan Hadise zor günler geçiriyor. Hakkında yazılıp çizilenlerden dolayı çok yıpranan ünlü şarkıcının O Ses Türkiye jüriliğini bıraktığı ileri sürüldü.

Sevgilisinden Tam Destek Arkadaşından ise Sessizlik!

blank

Dedikodular sebebiyle Kaan Yıldırım’dan ayrıldığı söylenen Hadise’ye ilk destek sevgilisinden gelmişti. Hadise’nin dedikodularla ilgili açıklamasını Instagram hesabında paylaşan oyuncu Kaan Yıldırım, böylece Hadise’nin arkasında durduğunu göstermişti.

blank

Ancak onu bu hareketi takipçilerini inandırmaya yetmemiş, bu sefer de birbirlerini Instagramdan takip etmedikleri gerekçesi ile ilişkilerinin bittiği konuşulmuştu. Ünlü çift bu dedikodulara, birbirlerini takibe alarak nokta koymuştu.

blank

Hadise ve eski eşi Reza Zarrab ile ilgili dedikodulara sessiz kalan Ebru Gündeş, konu ile ilgili hiçbir yorum yapmamıştı. Onun bu sessiz tavrı ise yakın arkadaşı Hadise’yi çok kırmıştı. Böylece uzun süre O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda beraber oturan ikilinin arası açılmıştı.

Yerine Aleyna Tilki Gelecek Denmişti!

blank

Kulislerde Hadise’nin O Ses Türkiye’den ayrılacağı konuşulmaya başlayınca, yerine gelebilecek isimler hakkında fikirler ortaya atıldı. Jüri koltuğuna yakıştırılan ilk isim ise Aleyna Tilki oldu. Ancak Aleyna Tilki’den konuya dair bir açıklama gelmedi.

Meğer Gülşen Geliyormuş

blank

Hadise’nin gideceği iddialarının gündeme gelmesiyle akıllara düşen ‘Yeni jüri kim olacak?’ sorusu bu gün cevap buldu. Populising isimli Instagram sayfasının haberine göre, Hadise’den kalan jüri koltuğuna Gülşen geçecek!

blank

Her albümü ile müzik piyasasında yankılanan sanatçı Gülşen’den konu ile ilgili bir açıklama gelmedi. Hadise’yi jüri koltuğunda görmeyi her ne kadar sevsek de, Gülşen’in de çok başarılı bir jüri olacağına inancımız tam!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz