Buse Varol Hiç Görmediğiniz Hallerini Paylaştı! Tahta Kuruldu ve Olanlar Oldu

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Buse Varol Hiç Görmediğiniz Hallerini Paylaştı! Tahta Kuruldu ve Olanlar Oldu

Alişan’ın eşi Buse Varol bugün paylaştığı Instagram paylaşımında tahta kurulduğu bir halini paylaştı. Prensesler misali poz veren Buse Varol’un bu halini görenlerse ünlü oyuncuya beğeniler yağdırdı. İyi ama güzel oyuncunun tahtta ne işi vardı? İşte Buse Varol’un sultanlar gibi poz verdiği halleri!

Sultan Buse Pozları

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde paylaşan Buse Varol bugün de yine farklı bir paylaşım yaptı. Bundan 3 sene önce Alişan’la evlenen Buse Varol hemen aynı yıl Burak’ı dünyaya getirdi. Ardından daha yakınlarda da Eliz bebeği kucağına alan güzel oyuncuyu bir süredir annelik halleriyle görüyorduk. Bugünse nostaljik bir paylaşım yapan Buse Varol hepimizi kına gecesinin olduğu günlere geri götürdü. Mavi ve oldukça gösterişli elbisesi ile tahtta oturan Varol, annelik hallerinden önceki halini anımsattı takipçilerine.

Alişan ve Buse’nin Karşılıklı Oyunu

Buse Varol ayrıca kına gecesinde Alişan’la birlikte dans ettikleri bir anı da paylaştı. “Tarihte bugün” diye yaptığı paylaşımla kına gecelerini kutlayan güzel oyuncu kendi kısa tarihlerinin yıldönümünü bu şekilde kutlamış oldu. Gerçi henüz 2018’de başlayan Alişan ve Buse Varol evliliği bu kısa sürenin içerisine iki çocuk sığdırdı bile. İlerleyen yıllarda da ikilinin bugünlerini kutlamaları dileğiyle diyelim.

Evliliğin Ardından Setlere Veda Etmişti

blank

Alişan ile evliliklerinin ardından Burak bebeğin dünyaya gelmesi ile birlikte setlere veda eden Buse Varol ardından Eliz bebeği kucağına aldı. Ancak hamilelik kilolarından hızla kurtulan Buse Varol Eliz’in de biraz toparlanması ile birlikte yeniden setlere dönmeye karar verdi. Eşi Alişan’la aynı projede yer alacağı beklenen Buse Varol’un geçtiğimiz günlerde yeni dizi Kağıt Ev’de başlayacağı ortaya çıktı. Bu haberden önce ise Buse Varol’u yine eski şık ve modellik hali ile görmeye başlamıştık. Bugün de tahttaki halini görünce Buse Varol’un her halini görmüş olduk desek yanlış olmaz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz