Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Nefes Nefese Kaldı! Bunun İçin Değer miydi?

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Nefes Nefese Kaldı! Bunun İçin Değer miydi?

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar gerek Gülben olarak gerekse Merve olarak çok beğenilen ve çok konuşulan karakterlerden birisi. Dizideki performansının yanı sıra gerçek hayattaki eğlenceli ve hareketli hali de güzel oyuncunun sürekli göz önünde olmasına neden oluyor. İşte Merve Dizdar’ın eğlenceli kişiliğine küçük bir örnek!

Merve Dizdar’dan Sosyal Medya Paylaşımı

Masumlar Apartmanı’nın en çok takip edilen oyuncularından birisi olan Merve Dizdar bugün Instagram hesabından bir story paylaştı. Story’de bir anda ekrana “Başardım” diye giren güzel oyuncu arkadaşlarına ödül olarak ne kazandığını soruyor. Sonunda kahve kazandığını öğreniyor ve bundan dolayı da oldukça mutlu. Peki Merve Dizdar kahveyi hak etmek için ne yaptı dersiniz? Canımız Merve’miz kahve için meğer ip atlamış. Hem de tam 500 kez. Sonrasında da “Burcuarslanınaskerleriyiz” diyerek başarısının mutluluğunu yaşamaya devam ediyor.

Ezgi Mola ile Daha da Yükselen Enerji

Sette de, dizide de ve hatta gerçek hayatta da enerjisi son derece yüksek olan başarılı oyuncu bu enerjisini dışarıya kolayca aktarabiliyor. Dizideki rol arkadaşı Ezgi Mola ile de sık sık yüksek enerjili paylaşımlar yapan Merve Dizdar bu pozitifliği takipçilerine de kolaylıkla aktarabilen bir kişilik.

Ezgi’yle Gupse Arasında Kaldığında Bile Sevimliydi!

blank

Ezgi Mola ile enerjileri harika bir şekilde tutan Merve Dizdar rol arkadaşı ile iyi vakit geçirdiğini her fırsatta söylüyor. Gerçi bir zamanlar Gupse Özay ikilinin arasına girecekti neredeyse ama dizi onları daha çok yakınlaştırdı diyelim. Ünlü oyuncu daha önce katıldığı “İbrahim Selim ile Bu Gece” programında olmayacak bir soru ile karşı karşıya gelmişti. Programda Ezgi Mola’yla mı yoksa Gupse Özay’la mı yemeğe gitmek istersin sorusu Merve Dizdar’ı epey zorlamıştı. Ama aşına geleceklere aldırmadan “Ezgi Mola ile de çok güldüğünü ama Gupse Özay’la daha da çok güldüğünü” söyleyivermişti. Diyecek bir şey yok. Tam bir Merve Dizdar tavrı işte. Doğal, içten, samimi ve eğlenceli. Aynen 500 kez ip atlayıp üstüne bir bardak kahveye sevinmesi gibi..

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz