Şeyma Subaşı Yeni Arkadaş Grubunu Buldu! Hayat Felsefeleri Birbirine Çok Benziyor

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Şeyma Subaşı Yeni Arkadaş Grubunu Buldu! Hayat Felsefeleri Birbirine Çok Benziyor

Ünlü fenomen, sansasyonel isim Şeyma Subaşı yayınladığı Instagram story’sinde adeta yaşam felsefesini özetlemiş bu sefer. Ülkecek tam kapanmanın çilesini yaşarken Şeyma ise şimdi de sevgilisi ile Dubai’de. Dubai’den sevgilisi ve yeni arkadaşları ile attığı story ise tam da bu felsefeyi anlatıyor desek yeri. İşte malum story!

Dünya Yansa Bana Ne!

Bali tatilinin ardından şöylece bir Türkiye’ye uğrayıp ardından da yeniden Dubai’ye giden Şeyma Subaşı’na korona vız geliyor. Herkes tam kapanma yaşarken Şeyma ‘nın tam açılma yaşaması ise ister istemez kıskandırmıyor değil hani. Ünlü fenomen için ne pandemi engel oldu ne de başka bir şey desek yeri. Öyle ki, bugün paylaştığı story her şeyin bir özeti gibi zaten. “Yalnızca iyi şeyler” diyor ve gerçekten de öyle yaşıyor.

Bir Elinde Cımbız Öbür Elinde Ayna…

Orhan Veli sanki onun için yazmış Cımbızlı şiiri. “Bir elinde cımbız öbür elinde ayna umurunda mı dünya!” Gerçekten de öyle yansıtıyor Şeyma Subaşı kendisini sosyal medyadan. Dünyanın başına gelmeyen kalmamış ama o sanki bunların hiçbirisinden etkilenmiyor. Gerçi kendi özel hayatı için de aynı şekilde tavır alıyor aslında. Ne yaşarsa yaşasın günün sonunda o sadece story’deki gibi davranıyor. “Yalnızca iyi şeyler” i alıp devam ediyor yoluna. Bu da muhtemelen onu güçlü kılan yaşam felsefesinin bir sonucu belki de!

Karantinada Dünya Turu

Sporu, yogası, makyajı, gezmesi, sevgilisi ve hep iyi şeylere layık olduğunu düşünmesi. İşte sosyal medyadan gördüğümüz Şeyma Subaşı. Ve pandemiymiş kapanmaymış umurumda değil doğrusu. Düşünün bir kere. Türkiye’de olduğu nadir dönemler dışında kendisini maske ile gören ya da ‘Karantina halimiz’ diye paylaştığı bir fotoğrafa şahit olan var mı aranızda? Hiç boşuna uğraşmayın. Çünkü Şeyma Subaşı’nın sosyal medyası ile sadece dünyanın enfes yerlerinden manzaralar görebilirsiniz. Bu da fena bir şey değil sonuçta.

Yeni Arkadaşı Victoria ile Benzer Tarzlar

2018 FIFA Dünya Kupası elçisi olan Rus model Victoria Lopyreva ile birlikte paylaşımlar yapan Şeyma Subaşı sonunda dünyaya kendisi gibi pozitif bakan bir arkadaş bulmuş gibi görünüyor. Ünlü model Lopyreva Türkiye’ye geldiği bir dönemde Galatasaray’ın maçlarını tribünden izleyip takıma destek vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz