Takıntısını da Alıp Gidemeyen Çelebi Geri Dönüyor! Ozan İçin Kritik Son Alev Alev 26. Bölüm Fragmanında

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Takıntısını da Alıp Gidemeyen Çelebi Geri Dönüyor! Ozan İçin Kritik Son Alev Alev 26. Bölüm Fragmanında

Alev Alev’de yürekler ağzımıza geliyor. Çelebi yeniden ortaya çıkıyor. Sevilen dizi Alev Alev’de bu hafta heyecan dorukta. Çelebi ne olacak? Cemre ve Ozan’ın durumu ne olacak? Alev Alev 26. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte bu hafta izleyicileri bekleyen olaylar!

Alev Alev 25. Bölümde Yaşananlar

Geçtiğimiz hafta Çelebi’nin intihar ettiği duyumu herkesi şok eder. İskender abisinin ölümü üzerine büyük bir yıkım yaşarken Cemre ise cesedi bir şekilde görmek ister. Çünkü Çelebi’nin öldüğünü gözleriyle görmeden buna inanamaz. Ancak yasal olarak öyle bir hakkı olmadığı için göremez. Herkes Çelebi’nin öldüğünü zannederken tüm bunlar Çelebi ve annesinin planıdır. Sonuçta Çelebi cezaevinden çıkar ve annesi onu yurt dışına kaçırmak için kolları sıvar.

Çelebi Takıntısının Peşine Düşer

blank

Çelebi’nin annesi oğlunu yurt dışına kaçırmaya çalışırken evde olan Çiçek bu durumdan şüphelenir. Ve Çelebi’nin yaşıyor olma ihtimalinin olduğunu Cemre’ye söyler. Cemre bunu Emniyete bildirir ve komiser takibe geçer. Ancak Çelebi’yi yakalayamazlar. Çelebi ise kaçmaktan vazgeçer ve Cemre için geri döner. Diğer yandan geçtiğimiz hafta Ömer ve Rüya sonunda evlenirler. Çiçek’se düğüne sonradan katılır.

Alev Alev 26. Bölüm Fragman

Alev Alev 26. bölüm fragmanında babası Çelebi’yi gören Güneş korkarak dükkana koşar. Bunun ardından Cemre bunu basına duyurur. Ve bu duruma karşı önlem alırlar. Ancak her şeyi göze almış olan Çelebi otogarda Ozan’ın karşısına dikilir ve silah çeker. Tek derdi Ozan’ı öldürmek ve Cemre’nin onunla olmasını engellemek olan Çelebi ateş eder. Ancak Ozan’ın ölüp ölmediği ve daha fazlası Alev Alev 26. bölümde izleyicileri bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz