Buse Varol Zevkten Dört Köşe! Alişan Canlı Yayında Eşini Överken Eski Sevgililerine Taş Attı: Hedefteki Kim?

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Buse Varol Zevkten Dört Köşe! Alişan Canlı Yayında Eşini Överken Eski Sevgililerine Taş Attı: Hedefteki Kim?

Instagram’ın en sevilen ailelerinden Buse Varol ve Alişan’ın bugün evlilik yıl dönümü! Hem Instagram’dan hem yüzyüze hem Star TV’nin canlı yayınında hem de eve çiçek göndererek kutlanabilecek bütün yollardan eşiyle evlilik yıl dönümlerini kutlayan Alişan; Demet Akalın’la program sunarken hem eşi Buse Varol’u yüceltti hem de eski sevgililerine ve toksik ilişkilerine laf çarpmaktan geri durmadı.

Buse Varol ve Alişan

Kutlamalara Doyamadı!

2018 yılında tanışan ve jet hızıyla dünyaevine giren Buse Varol ve Alişan Instagram’ın en sevilen, en şeffaf çiftlerinden biri! Hayatlarındaki bütün detaylarını ve çocuklarının her hallerini Instagram hesaplarında paylaşmaktan geri durmayan Tektaş çiftimizin bugün evlilik yıl dönümü! Birlikteliklerini kutlayan Alişan; romantizm konusunda çıtayı biraz arşa çıkardı.

blank

Hem evde yüzyüze hem Instagram hesabında gönderi paylaşarak hem Star TV’de sunduğu canlı yayında hem de evlerine çiçek göndererek Buse Varol’la evlilik yıl dönümlerini kutlayan Alişan; kutlanabilecek bütün kanallardan ve yollardan eşini mutlu etmek için çabalamayı oldukça seviyor. Sabahın ilk saatlerinde romantizm modunu açan ve gün boyunca da açık tutan Alişan, güne Instagram’da gönderi paylaşarak başladı.

blank

Eski Sevgililere Taş!

Düğün klibini Instagram hesabında paylaşan Alişan romantik bir yazıyla Buse Varol’a aşkını haykırdı; “Hayatımın en doğru kararını verdiğim ve imzasını attığım günün yıl dönümü bugün.. Aile kurduğum, yuva kurduğum gün bugün.. 3. Yılımız bitti 4. Yılımıza giriyoruz aşkım ve ben seni ilk gördüğüm anda hissetiklerimin ne kadar doğru oldugunu bugün 2 yavrumuzla daha da iyi anlıyorum.. Birlikte ömür boyu inşallah nice güzel senelere sevgilim.. Seni çok seviyorum ❤️?”

Aynı zamanda gün içinde Buse Varol’a çiçek göndermeyi de ihmal etmeyen ünlü şarkıcı, Star TV’de Demet Akalın’la birlikte sunduğu sabah programında da güzel eşine duyduğu sevgiyi haykırmayı ihmal etmedi. Evliliğin anlaştığın ve aşık olduğun kişiyle çocuk oyuncağı olduğunu söyleyen Alişan; eski sevgililerine ve toksik ilişkilerine de laf çarpmayı ihmal etmedi! Alişan’a göre dırdırın olduğu huzursuz bir evde, aşk bile olsa geçinmek mümkün değilmiş! Bildiğiniz gibi Alişan Buse Varol’la tanışmadan birkaç ay önce Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la nişanlanmış ve eski sevgili krizi yüzünden yollarını ayırmıştı. Acaba Alişan’ın bu taşı Eda Erol’a mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz