Güzelliğine Ne Kadar Güvendiğini Bir Kez Daha Gösterdi! Fahriye Evcen Makyajsız Fotoğrafıyla Büyüledi

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Güzelliğine Ne Kadar Güvendiğini Bir Kez Daha Gösterdi! Fahriye Evcen Makyajsız Fotoğrafıyla Büyüledi

Sık sık doğallığıyla ve kendine güveniyle sosyal medyada gündeme gelen Fahriye Evcen bugün yine özgüvenini konuşturdu. Instagram hesabından bir story yayınlayan güzel oyuncu yine makyajsız, doğal ve alabildiğine sade haliyle bir fotoğraf paylaştı. Evcen’e takipçilerinden dakikalar içerisinde beğeni ve yorum yağdı. İşte o paylaşım!

Makyajsız Paylaşım

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Fahriye Evcen bugün Instagram hesabından ‘Tanıtım videosu’ mesajıyla bir fotoğraf paylaştı. Paylaştığı fotoğrafta makyajsız oluşu ile dikkat çeken güzel oyuncunun yalnızca gözlerinde hafif bir dokunuş vardı. Güzel oyuncu bu paylaşımında yine kendi sadeliği ve doğallığıyla kısa sürede birçok takipçisinin beğenisini ve sevgisini topladı.

Filtresiz, Makyajsız

2017 yılında Burak Özçivit’le hayatını birleştiren Fahriye Evcen’in aslında sosyal medya sayfasından çok defa makyajsız ve filtresiz fotoğraflarını paylaştığını biliriz. Her zaman duru ve doğal güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan güzel oyuncu daha önce de filtre dahi kullanmadan paylaşımlarda bulunmuştu.

Markaların Güzel Yüzü

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’le evliliklerinin ardından Karan bebeğin dünyaya gelişi ile birlikte Fahriye Evcen bir süre setlere ara vermişti. Bu esnada genellikle Karan bebekle birlikte alabildiğine doğal paylaşımlar yapan Evcen sonunda yeniden kameraların karşısına geçti. İlk olarak önemli bir marka olan Prima’nın yeni marka yüzü ve iyilik elçisi oldu. Bu proje ile Prima, ‘İhtiyaç Haritası’ ile on binlerce çocuğun bez ihtiyacını karşılayacak.

Divanev İçin Kamera Karşısında

fahriye evcen

Son olarak yine Divanev için kameraların karşısına gelen Fahriye Evcen bu kez de mobilya markası için marka yüzü oldu. Yataş Grup’un, “İyi ve kaliteli bir ev yaşamı herkesin hakkı” sloganı ile yola çıkan markası Divanev’in yeni ve güzel marka yüzü olan Evcen, yine güzelliği ve giydiği elbise ile hayranlarını büyüledi.

Benzer Haberler

Çiğdem Aksoy 7 Mayıs 2021

Fahriye Evcen fiziği güzel bir kadın hem de çoooooooooooooook ama çoooooooooooooook güzel Hande ercelden güzel bir kadın

Çiğdem Aksoy 7 Mayıs 2021

Fahriye Evcen güzel bir kadın fizigide güzel kendiside Hande ercel ben ce fahriye Evcen den çirkin

Yorum Yaz