Acun Ilıcalı’dan Eski Survivor Yarışmacısına Torpil: Hayrettin Lüks Villanın Tüm Detaylarını Görüntüledi!

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Acun Ilıcalı’dan Eski Survivor Yarışmacısına Torpil: Hayrettin Lüks Villanın Tüm Detaylarını Görüntüledi!

2021 Survivor sezonunda ünlüler takımında yer alan youtuber Hayrettin; Acun Ilıcalı’nın Dominik’teki evini ziyaret etti, takipçilerine milyon dolarlık evi tanıttı! Ancak Acun Ilıcalı’nın bahçedeki “oyuncakları” milyon dolarlık evden çok daha dikkat çekiciydi.

Acun Ilıcalı’nın Türkiye’nin en zengin insanlarından biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Acun Firarda programıyla televizyonculuğa atılan Acun Ilıcalı yakın arkadaşı esat Yontunç’la birlikte yavaş yavaş Acun Medya imparatorluğunu kurdu! İlk olarak “Var mısın Yok musun?” yarışmasında risk alarak hem yapımcı hem de sunucu oldu. Yurt dışında yayınlanan popüler programları Türkiye’ye getiren Acun Ilıcalı zaman içerisinde Türk milletinin televizyon alışkanlıklarını çok doğru bir şekilde okumayı başardı.

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı’ya Dokunan Zengin Oluyor!

Birçok başarılı yarışma programına imza atan Acun Ilıcalı’nın başarısız işi neredeyse yok gibi bir şey! Her yarışmasında aynı ekiple ve aynı özenle çalışmaya devam eden ünlü yapımcı TV8’i de satın alarak kelimenin tam anlamıyla istediği gibi at koşturmaya başladı. Diğer popüler kanalların aksine diziler yerine yarışma programlarına ağırlık veren ve haber bültenine yer vermeyen Acun Ilıcalı; TV8’i tamamen “eğlence kanalı” olarak kurguladı.

Acun Ilıcalı

Özellikle de son zamanlarda Masterchef ve Survivor yarışmalarıyla büyük bir çıkış yakalayan Acun Ilıcalı’nın zenginliğini Hayrettin sayesinde bir kez daha görmüş olduk. Ünlü yapımcının ilk büyük prodüksiyonlu yarışması “Var mısın Yok musun?”du. Bu programdaki yarışmacılarla uzun süre vakit geçiren Acun Ilıcalı, birçoğunu Acun Medya ailesine dahil etti. Hatta Survivor Panaroma’da seyrettiğimiz Furkan Dede ve Hakan Hatipoğlu “Var mısın Yok musun?” yarışmasında hayatımıza girmişti.

blank

Hayrettin Sayesinde Milyon Dolarlık Evi Gördük!

Sevdiği yarışmacıları bünyesinde tutmayı seven Acun Ilıcalı, bu sene Survivor’da ünlüler takımında yer alan Hayrettin’i de tekrardan Dominik’te konuk etti. Acun Ilıcalı, Hayrettin’in Dominik ziyareti sırasında milyon dolarlık evini ziyaret etmesine ve çekim yapmasına izin verdi. Birçok Acun Medya çalışanının yaşadığı bu evden daha çok bahçede yer alan “oyuncaklar” herkesin ilgisini cezbetti!

Hız tutkusuyla nam salan Acun Ilıcalı’nın hız tekneleri, motorları ve Survivor 2021 girişinde kullandığı köpekbalığı şeklindeki deniz aracı da bahçede sahibini beklemeye devam ediyor. Hayrettin’e evi gezdiren kişi ise yine “Var mısın Yok musun?”dan tanıdığımız Manav Aydın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz