Beren Bitiyor Ayla Başlıyor O da Bitiyor İrem Başlıyor: Dicle’nin Bitmeyen Çilesi! Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Beren Bitiyor Ayla Başlıyor O da Bitiyor İrem Başlıyor: Dicle’nin Bitmeyen Çilesi! Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara dizisinde Feris’in gitmesiyle ajansta sorumluluğu daha fazla artan Dicle’yi yeni sorunlar bekler. Üstelik bu sefer Barış’la arasına yeni bir sorun girer. Dicle’nin bunlarla nasıl mücadele edeceği ise Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragmanında!

Çınar Nezarete Düştü

Çınar oyuncusu olan Arzu’ya bir metot oyunculuğu tavsiyesi verir ancak neredeyse kendisi bile bundan pişman durumdadır. Çünkü bir kleptomani hastası rolüne bürünmeye çalışan Arzu karakteri daha iyi anlayabilmek için hırsızlık yapar. Sonunda Çınar’la birlikte nezarethaneye atılırlar. İkilinin yardımına ise Ceyda koşar. Arzu ise polislerden kaçarken çekilen video sayesinde rolü kapar ve sonunda sete çıkmayı başarır. Ancak set kurallarından ve kültüründen pek haberi olmayan Arzu’ya yine Çınar yardım eder.

Şimdi de İrem Çıktı!

blank

Diğer yandansa Barış, Dicle’nin ısrarları yüzünden İrem’le çalışmayı kabul eder. Çalışmaya başladıkları andan itibaren İrem’e öfkeli davranan Barış’ın bu öfkesinin nedeni ise ortaya çıkar. Barış geçmişte yaşadıkları yüzünden hala İrem’i affetmemiştir. Ayrıca Dicle ile yakınlaşmasından dolayı da İrem’e daha fazla kızar.

Kıraç ve Dicle’nin Yeni Sınavı

blank

Peride ise yıllar önce çalıştığı bir çocuk oyuncunun peşindedir. Sonunda yıllar sonra ona yeni bir proje ayarlayabildiği için çok mutlu olur. Fakat Cüneyt Peride’den büyük bir sır saklamaktadır ve bu sır onun hayatını tehlikeye sokacaktır. Diğer yandan Bâlâ Atabek ve Burcu Altın Deprem’in arasındaki kavga, Dicle ve Kıraç’ı karşı karşıya getirir. Yaşadıkları tartışma sırasında Kıraç’ın Dicle’yi ajansta tutmak için yaptıklarını ve Barış’ı ikna ettiğini söylemesi ile Dicle çok kırılır.

Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 37. bölüm fragmanında İrem’in Barış’ın eski sevgilisi olduğu ortaya çıkar. İrem Barış’a onu yeniden kazanmaya çalışacağını söylerken Barış asla böyle bir şey istemediğini söyler. Ancak İrem bu konuda ısrarcı olacaktır. Bu arada Dicle’nin arkadaşları bu durumu öğrenir ve bunu Dicle ile paylaşmaya karar verirler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz