Büyük Savaş Başladı: Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki’nin Şarkısı Aynı Gün Yayınlandı! Savaşı Kim Kazanacak?

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Büyük Savaş Başladı: Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki’nin Şarkısı Aynı Gün Yayınlandı! Savaşı Kim Kazanacak?

Son günlerde Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki arasında büyük bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabetin sebebi; hem Kerimcan Durmaz’ın hem de Aleyna Tilki’nin uzun zamandır emek verdiği şarkılarının aynı gün çıkması.

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki

Kerimcan Durmaz’ın Dönüşü Muhteşem Oldu!

Uçakta “yanlışlıkla” çektiği uygunsuz bir videosunu Instagram storylerde paylaşan Kerimcan Durmaz, sosyal medyada büyük bir linçle karşılaştı. Bu büyük lincin ardından Amerika’ya taşınan ve yaşananların unutulmasını bekleyen Kerimcan Durmaz; Instagram hesabını taşındığı Los Angeles’ta da aktif olarak kullanmaya devam ediyordu. Ancak Kerimcan Durmaz’ın yeni şarkısı “Peşimde” ile dönüşü muhteşem oldu!

Yeni nesil rap şarkısı Peşimde ile şaşalı bir geri dönüş yapan Kerimcan Durmaz’ın klibi; Los Angeles’ta çekildi. Ünlü fenomenin klip boyunca farklı danslarla ve kıyafetlerle karşımıza çıkması sosyal medya kullanıcıları tarafından çok sevildi. Hatta klipte bazı “mesajlar” da vardı. Mesela masada duran pastanın kesildiğinde içinden gökkuşağı renklerinin çıkması LGBT+’a bir göndermeydi.

Kerimcan Durmaz

İçindeki kişiliği klibinde dışa vurmaktan çekinmeyen Kerimcan Durmaz, klibinin finalinde ise herkesi şaşırtarak “Drag Queen” halinde karşımıza çıktı. Ünlü fenomenin Peşimde şarkısı dün yayına girmiş olsa da; şimdiden Youtube Trendler de zirveye oturarak cümle aleme “Dönüşüm Muhteşem Oldu!” mesajını verdi! Hatta Kerimcan Durmaz’ın şarkısı; ilk günden 3.5M’dan fazla kez gösterim alarak Aleyna Tilki’yi neredeyse ikiye katladı!

Kerimcan Durmaz

Aleyna Tilki’nin Klibi Çok Sönük Kaldı!

Güzel şarkıcı Aleyna Tilki ise ilk İngilizce şarkısı için oldukça heyecanlı olduğu Instagram hesabından paylaştığı gönderilerle dile getirdi. Hatta “Bana destek vermediniz” diyerek isyan eden güzel şarkıcının şarkısı ve klibi de Kerimcan Durmaz’la aynı gün yayına girdi. Fakat özellikle de “Retrograde” şarkısının klibi; Kerimcan Durmaz’ın klibine kıyasla “durağan ve sıradan” yorumlarına maruz kaldı.

Pek çok sosyal medya kullanıcısı Aleyna Tilki’nin şarkısını beğenirken; Kerimcan Durmaz’ın klibini çok sevdi. Hatta “Aleyna Tilki’nin sesiyle, Kerimcan Durmaz’ın dans yeteneğini birleştirmek gerekiyor” yorumları aldı başını gitti!

Aleyna Tilki

Hep beraber sosyal medyadan gelen yorumlara bakalım:

blank
blank

Kerimcan Durmaz’ın klibi altına genellikle Youtube Trendler’de birinci sırada olması çok konuşurken; Aleyna Tilki’nin klibinin altında şarkısının durağanlığı eleştiri almış.

blank
blank

Fakat Kerimcan Durmaz’ın klibini beğenmeyen yok:

blank
blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz