Büyük Sürpriz! Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker O Özel Anları Instagram’da paylaştı: İlk Kez Göreceksiniz!

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Büyük Sürpriz! Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker O Özel Anları Instagram’da paylaştı: İlk Kez Göreceksiniz!

Düğün sezonu başlamışken evlilik yolunda olan bir yıldızımızdan daha haber geldi. Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker, gelinliğini sosyal medya hesabında paylaştı.

kardeşlerim-gözde türker

Kardeşlerim şüphesiz bu sezonun en sevilen projelerinden biriydi. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile sezona iddialı bir şekilde başlayan fenomen dizi kısa sürede kendine has bir seyirci kitlesi oluşturarak reyting listelerini altüst etmeye başladı. Ailesini kaybeden kardeşlerin yürek burkan hayat hikayesine tanık olduğumuz bu dizinin başrollerinde ise Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy ve Simge Selçuk gibi isimler var.

kardeşlerim-gözde türker

Kadrosunda usta isimlere yer veren Kardeşlerim; Su Burcu Yazgı Coşkun, Melis Minkari, Onur Seyit Yaran gibi genç oyuncuların yıldızını da iyice parlattı. Dizi ile kariyerinin altın günlerini yaşayan yıldızlarımızdan biri de Gözde Türker. Kardeşlerim’de Harika’ya hayat veren güzel oyuncuyu daha önce Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel, İstanbullu Gelin gibi yapımlarda izlemiştik. Dizi ile ününe ün katan Gözde Türker şu sıralar sadece kariyeri ile değil özel hayatı ile de gündemden düşmüyor.

“Gelinliğim Hazırlanıyor…”

Bildiğiniz gibi Gözde Türker şu an evlilik hazırlıkları içinde. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Anıl Güler ile evlilik kararı almıştı. Nişanlandığını sosyal medya hesabından duyurarak sevenlerini çok heyecanlandıran ünlü isimden yepyeni bir paylaşım daha geldi. Daha önce temmuzda evleneceğini duyuran Gözde Türker gelinliğini sosyal medya hesabında paylaştı.

O paylaşımına gelinliğim hazırlanıyor…” diye not düşen ünlü ismin gelinliği magazin gündemine bomba gibi düştü. “Çok yoğun çalıştığımız için bit türlü evlenemiyoruz.” diyen Gözde Türker ve nişanlısı Anıl Güler’in ne zaman dünyaevine gireceği ise merak konusu oldu. Bu yaz daha çok düğün göreceğiz sanırım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz