Murat Ünalmış’ın Ayrıldığı Bir Zamanlar Çukurova’ya Öyle Bir İsim Geliyor ki… Dizide Yer Yerinden Oynayacak!

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Murat Ünalmış’ın Ayrıldığı Bir Zamanlar Çukurova’ya Öyle Bir İsim Geliyor ki… Dizide Yer Yerinden Oynayacak!

Başrol Demir karakterine hayat veren Murat Ünalmış’ın ayrılmasıyla gündemden düşmeyen Bir Zamanlar Çukurova’dan yepyeni bir haber geldi. Bakın yeni sezonda kimi izleyeceğiz.

bir zamanlar çukurova-murat ünalmış-ibrahim çelikkol

3 sezondur ekran macerasına başarılı bir şekilde devam eden Bir Zamanlar Çukurova, son zamanların en fenomen dizilerinden biri. İstanbul’da evlenmek isteyen bir çiftin Çukurova’nın uçsuz bucaksız topraklarına gelmesi ile karmaşıklaşan hayat hikayesine tanık olduğumuz bu dizi ilk bölümünden beri reyting listelerini adeta altüst etti. Her bölümü ile bambaşka bir heyecan yaratarak tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova, gündemden düşmüyor.

bir zamanlar çukurova-murat ünalmış-ibrahim çelikkol

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Hande Soral, Hülya Darcan gibi isimlerin olduğu fenomen diziden geçtiğimi günlerde herkesi çok şaşırtan bir ayrılık haberi gelmişti. Başrol karakter Demir Yaman’a hayat evren Murat Ünalmış’ın diziden ayrıldı. Dizinin hayranlarını çok üzen bu haber sonrası ise Ünalmış “‘Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi. Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi…” diyerek herkese teşekkür etti.

İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova’ya mı Dahil Oluyor?

Murat Ünalmış’ın diziden ayrılması haberi herkesi çok şaşırtmış başrol ayrıldıktan sonra Bir Zamanlar Çukurova’nın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olmuştu. Şu an sezon arasında olan sevilen dizinin yeni sezonu ile ilgili bomba bir gelişme yaşandı. İbrahim Çelikkol’a sürpriz bir karakter için teklif götürüldüğü öğrenildi. İbrahim Çelikkol’un ise Bir Zamanlar Çukurova’nın teklifine nasıl bir cevap vereceği oldukça merak konusu.

bir zamanlar çukurova-murat ünalmış-ibrahim çelikkol

En son Doğduğun Ev Kaderindir’de izlediğimiz İbrahim Çelikkol ise son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri. Keskin Bıçak, İffet, Merhamet, Kördüğüm, Siyah Beyaz Aşk gibi projelerden tanıdığımız ünlü isim; şu sıralar Birce Akalay, Miray Daner, İrem Sak gibi isimlerle rol alacağı Kuş Uçuşu adlı yeni Netflix dizisi için çalışıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz