Dedikodu Kazanı: Alişan’dan Kötü Haber Geldi, Demet Akalın Açtı Ağzını Yumdu Gözünü, Arto Bu Defa Sınırı Aştı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

8 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Alişan’dan Kötü Haber Geldi, Demet Akalın Açtı Ağzını Yumdu Gözünü, Arto Bu Defa Sınırı Aştı!

Ilık bir Haziran gününden herkese merhaba! Günlük gıybet dozumuzu almaya hazırsak; 8 Mayıs Perşembe gününün en çok konuşulan konularını derlediğimiz magazin turumuza başlayabiliriz!

1. Serkay Tütüncü Alaçatı’daki Fiyatlara İsyan Etti!

Yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü, Alaçatı’daki fiyatlara Twitter’dan isyan etti; “Alaçatı’da tatil yapacaksanız önce dededen kalma arsalarınızı, varsa elde avuçta yastık altı birikimlerinizi, hiç olmadı tanıdığınız bir banka müdürü falan varsa kredi çekin. İki hasır serpiştirip, bir Buddha heykeli koyunca Cin Tonic 984 tl oluyor çünkü. Otel fiyatlarından bahsetmiyorum bile. Arkadaşlarım geldi, “nerede kalıcaz?”diyor. Bir İki otel önerdim, ‘Namaste odamız var gecelik 4500₺’ demişler. Osho bu kadar para kazanmadı be şu namastelerden. Vallaha bravo Alaçatı” Bu arada detaylar için:

2. Arto’nun Hedefinde Zeynep Bastık Vardı!

blank

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcularından Arto, Amerika’dan bile Türk magazin gündemine etki edebiliyor. Zeynep Bastık ve Tolga Akış evliliği için çok ağır sözler söyledi; “Evlenmişler! Bak sen ne önemli haber. Biri menajer biri ‘şarkıcı’ yani biri sevgilisi için iş bulup işe gönderiyor üstünden de komisyon alıyor. Diğeri de iş yapıyor sevgilisine yüzde veriyor. Pehh pehhh pehhh! Ne evlilik ama haber gerçekten önemli!” Bu arada detaylar için:

3. Demet Akalın Sosyal Medyada İsyan Etti!

blank

Güzel şarkıcı Demet Akalın, Tiktok’ta ortaya çıkan bir videonun ardından isyan etti. Bir meyve suyu fabrikasında, meyvelerin üzerinde çamurlu ayakkabılarıyla gezinen kişinin videosu sosyal medyaya düşünce ortalık karıştı. Twitter’dan videoyu gören Demet Akalın şu sözlerle isyan etti; “Allah belanızı versin! Gidin namusunuzla edebinizle işinizi yapın ya yeter artık be!!” Bu arada detaylar için:

4. Alişan’a Bir Darbe Daha Geldi!

blank

Ünlü şarkıcı Alişan’ın son günlerde başı beladan kurtulmuyor. Kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş’ın Koronavirüs kapmasının ardından yoğun bakıma kaldırılması, entübe edilmesi Tektaş ailesini kahretti. Bu olayın ardından ise Alişan’a bir kötü haber daha geldi. Ünlü şarkıcının geçtiğimiz yıllarda yağ aldırma operasyonu sırasında ölümden döndüğünü hepimiz biliyoruz. Doktora dava açan Alişan’a bir kötü haber de savcılıktan geldi. Savcılık yürütülen soruşturma sonunda şikayet süresini aşan Alişan’ın talebini reddederek kovuşturmaya dair yer olmadığına karar vererek dosyayı kapattı. Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz