Söylemezsem Olmaz Yorumcuları Sınırı Aştı! Zeynep Bastık İçin Neyi İma Ettiler: “İşe Gönderip Komisyon Alıyor!”

Aleyna

Haberler

8 Temmuz 2021

Söylemezsem Olmaz Yorumcuları Sınırı Aştı! Zeynep Bastık İçin Neyi İma Ettiler: “İşe Gönderip Komisyon Alıyor!”

Söylemezsem Olmaz’ın sivri dilli üyesi Arto, bugün Zeynep Bastık hakkında ağır sözler söyledi! Bildiğiniz gibi Zeynep Bastık, dün sevgilisi ve menajeri Tolga Akış ile Çeşme’de dünyaevine girdi. Birçok ünlü ismin davetli olduğu düğün sonrasında ise sosyal medyada dedikodu kazanı kaynamaya başladı. Instagram’da pek çok kişi Zeynep Bastık’ın giydiği gelinlikleri ve davetlilerin kıyafetlerini konuşmaya devam ederken; Söylemezsem Olmaz yorumcularından Arto; taaaaa Amerika’lardan konuya dahil oldu ve Zeynep Bastık – Tolga Akış çifti hakkında akıl almaz sözler sarf etti! Ah be Arto, bir kere de şaşırt bizi.

Söylemezsem Olmaz Bitti Polemikler Bitmedi!

Beyaz TV’nin kaotik magazin programı Söylemezsem Olmaz sezon finaline girmiş olsa da; programın yorumcuları tatilde bile hayatımızda yer etmeye devam ediyor. Sezon boyunca hafta içi her gün onlarca kişinin gıybetini yapan, bazen hakaret etmekten hatta iftira atmaktan geri durmayan Söylemezsem Olmaz yorumcuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto, sezon finalinde tatilin tadını çıkartıyor.

blank

Hedefinde Zeynep Bastık Vardı!

Sezon finalinin ardından güney sahillerine koşan Bircan Bali ve Seren Serengil’in aksine Arto, Amerika turuna başladı. Miami’den New York’a oradan da Los Angeles’a kadar giden Arto; sık sık Amerika maceralarını Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor. Hatta sadece Amerika maceralarını paylaşmakla da kalmıyor; Türkiye magazin gündemine direkt müdehale ederek yorumlarını takipçileriyle paylaşmaktan da geri durmuyor.

blank

Zeynep Bastık ve Tolga Akış’ın evliliğinin sosyal medyada yankı bulmasından rahatsız olan Arto, bu defa söyledikleriyle sınırı aştı; “Evlenmişler! Bak sen ne önemli haber. Biri menajer biri ‘şarkıcı’ yani biri sevgilisi için iş bulup işe gönderiyor üstünden de komisyon alıyor. Diğeri de iş yapıyor sevgilisine yüzde veriyor. Pehh pehhh pehhh! Ne evlilik ama haber gerçekten önemli!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz