Buzlar Çoktan Çözüldü! Beren Saat “Anlaşamadığı Kaynanası” Serpil Doğulu’nun Doğum Gününü Kutladı

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Buzlar Çoktan Çözüldü! Beren Saat “Anlaşamadığı Kaynanası” Serpil Doğulu’nun Doğum Gününü Kutladı

Star oyuncu Beren Saat, arasının hiç iyi olmadığı iddia edilen kaynanası Serpil Doğulu’nun doğum gününü kutladı. Bundan daha güzel bir yalanlama olamazdı!

Beren Saat Kenan Doğulu

Star oyuncu Beren Saat, 2012’de aşk yaşamaya başladığı ünlü müzisyen Kenan Doğulu ile 2014’te muhteşem bir plaj düğünüyle evlendi. Ama evlendikleri günden beri dedikodulardan kurtulamadılar.

Serpil Doğulu Beren Saat Kenan Doğulu

Önce Beren Saat’in Kenan Doğulu’nun ailesi tarafından istenmediği öne sürüldü. İddialara göre Beren Saat’in kayınvalidesi Serpil Doğulu ile yıldızları bir türlü barışmadı! Özellikle Beren Saat’in politik söylemlerinin ayyuka çıktığı 2015 senesinde ikili arasında hararetli tartışmaların yaşandığı söylendi.

Beren Saat Serpil Doğulu

Ama ne Beren Saat ve Kenan Doğulu ne de Serpil Doğulu bu iddialar hakkında bir açıklama yapmadı. Daha doğrusu dedikoduları hiç takmadılar! Ama bu söylentiler yıllar geçtikçe artarak devam etti.

Beren Saat Instagram

Sonunda, Beren Saat, 2017 yılındaki doğum gününde yaptığı Instagram paylaşımında şunları yazarak iddiaları yalanladı: “Kendine bir parti yapabilirdi bir kadın, kocasının ısmarlamasına gerek olmadan; “anlaşamadığı kaynanasıyla” gerçekte pistlerde dans arkadaşı olabilirdi!

İddialar Giderek Arttı

Beren Saat Kenan Doğulu Serpil Doğulu

Bu paylaşım dedikoduyu yayanları susturmayı başardı. Ancak 2019 yılında Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evliliği büyük bir çıkmaza girince “gelin-kaynana çekişmesi” iddiaları yeniden başladı. İddiaya göre, Beren Saat ve Serpil Doğulu bir markette karşılaştı ve büyük bir tartışma yaşadı!

Ancak Serpil Doğulu, “Onlara karışmıyorum, kendileri bilir” diyerek kendisini bu evlilik krizinin dışında tutmaya özen gösterdi. Çift krizi aşıp tekrar bir araya gelince de Serpil Doğulu ve Beren Saat’in arasındaki buzlar eridi. Hatta Beren Saat’in karantina döneminde Serpil Doğulu’nun en büyük destekçilerinden biri olduğu iddia edildi. Bugünkü paylaşımdan anladığımız kadarıyla, bu kez iddialar doğru!

“İyi ki varsın!”

Beren Saat, hayli samimi çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşarak kayınvalidesi Serpil Doğulu’nun doğum gününü kutladı.

Beren Saat Serpil Doğulu

Hayli mutlu göründükleri ve kalpler saçan bir poz paylaşan Beren Saat, Serpil Doğulu’ya “İyi ki doğdun, iyi ki varsın!” dedi. Anlaşılan Kenan Doğulu ve Beren Saat arasındaki sebebi bir türlü anlaşılamayan krizin çözülmesi herkese yaradı! Çift artık evliliklerinde çok daha mutlu ve aileleriyle çok daha ilgili görünüyor. Umarız, bu mutlulukları katlanarak artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz