Gıybet Turumuz Başlıyor: Can Yaman Aşka Geldi, Demet Akalın’ın Kızı Hira İsyan Etti, Halil Sezai Evleniyor!

Aleyna Özyaman

Dedikodu Kazanı

9 Şubat 2021

Gıybet Turumuz Başlıyor: Can Yaman Aşka Geldi, Demet Akalın’ın Kızı Hira İsyan Etti, Halil Sezai Evleniyor!

Yepyeni bir magazin turuna daha hepiniz hoş geldiniz! 9 Şubat Salı günü, pek çok kutlama ve açıklamaya ev sahipliği yaptı. Hep beraber magazi dünyasında yaşanan son gelişmelere göz atalım!

1. Ünlü Oyuncu Can Yaman, İtalyan Sevgilisi Diletta Leotta ile Yeni Fotoğraf Paylaştı

Can Yaman ve İtalyan sevgilisi Diletta Leotta arasındaki aşk hızını kesmeden devam ediyor! Söylemezsem Olmaz programında bu ilişkinin “fake” olduğu iddia edilmişti ancak Can Yaman bu iddialara sevgilisiyle fotoğraf paylaşarak cevap vermiş oldu. Mutluluklar!

2. Beren Saat Kayınvalidesi Serpil Doğulu’nun Doğum Gününü Kutladı!

Beren Saat

Güzel oyuncu Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu arasında sorunlar olduğu iddia ediliyordu. Ancak anlaşılan gelin ve kayınvalide arasındaki sorunlar çözülmüş! Hatta Beren Saat, kayınvalidesinin doğum gününü Instagram’dan kutladı.

3. Ezgi Mola Rol Arkadaşı Birkan Sokullu’nun Telefonuna El Koydu!

Ezgi Mola

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola, yine haylazlık peşinde! Rol arkadaşı Birkan Sokullu’nun telefonunu alan Ezgi Mola, Birkan Sokullu’nun yerine Instagram’da fotoğraf paylaştı. Bu anları da kendi storysinde ölümsüzleştirdi! Detaylar için:

4. Halil Sezai 4 Yıldır Birlikte Olduğu Sevgilisiyle Evleniyor!

Ünlü şarkıcı Halil Sezai, cezaevinden çıkıp dünyaevine girmeye hazırlanıyor! 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Melike Beşli’ye evlenme teklifi eden Halil Sezai “Evet” cevabını almış! Düğün gününü merakla bekliyoruz.

5. Bergüzar Korel Oğlunun Doğum Gününü Instagram’dan Kutladı!

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in oğulları Ali Ergenç, bugün 11 yaşına bastı! Bergüzar Korel, oğlunun doğum günü için “doğum” fotoğraflarını paylaşarak; Ali’nin yeni yaşını kutladı!

6. Merve Özbey’den Romantik Yıl Dönümü Mesajı!

Güzel şarkıcı Merve Özbey, Kenan Koçak ile evlilik yıl dönümlerini Instagram hesabından paylaştığı düğün fotoğrafıyla kutladı. Fotoğrafın altına ise romantik bir açıklama notu iliştirmeyi ihmal etmedi. Mutlu yıllarınız olsun!

7. Demet Akalın’ın kızı Hira, Annesine İsyan Etti!

Demet Akalın ve Hira

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt’un kızları Hira, geçtiğimiz hafta 7. yaşını büyük bir partiyle kutladı! Bugün ise Demet Akalın, canlı yayında kızı Hira’nın kendisine “Hiçbir hayalim gerçekleşmiyor!” diyerek isyan ettiğini açıkladı. Detaylar için:

8. Ceyda Düvenci ve Ailesinin Ev Pozları!

Güzel oyuncu Ceyda Düvenci, Instagram hesabında eşi Bülent Şakrak ve kızlarıyla birlikte “ev hali” pozlarını paylaştı. Gerçekten de çok tatlılar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz