Neslihan Atagül’ün Hero’su Kadir Doğulu’nun 69 Kuzeni Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Demet Gümüş

Haberler

9 Şubat 2021

Neslihan Atagül’ün Hero’su Kadir Doğulu’nun 69 Kuzeni Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Neslihan Atagül’ün Fatih Harbiye dizisinde tanıştığı ve ardından hayatını birleştirdiği eşi Kadir Doğulu katıldığı bir programda kuzenlerini saymakla bitiremedi. Doğulu’nun tam tamına 69 kuzeni varmış!

“Felsefe Değil, Farkındalık!”

Kadir Doğulu, son dönemde katıldığı programlarda farklı bir yönünü sergilemeye başladı. İzleyiciler tarafından da kolaylıkla fark edilebilen bu değişim, kimilerine felsefi bir durummuş gibi gelse de, Kadir Doğulu büyük bir farkındalık ve uyanıklık yaşadığını dile getirdi. Felsefe kitapları okumamaya gayret gösteren yakışıklı oyuncu, “Felsefe kötü demiyorum ama bana göre değil.” yorumunu yaptı.

Rivayet Değil Gerçek!

blank

“Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show” programına katılan Kadir Doğulu’nun çok şaşırtıcı bir yönünü daha öğrendik. Meğer, başarılı oyuncunun, tam tamına 69 kuzeni varmış! “Nasıl yani?” demeyin. Gerçekten öyleymiş. Üstelik ilk kuşaktanmış! Tamam, Doğulu ailesinin büyük bir aile olduğunu biliyorduk ama bu kadarını kim tahmin edebilir ki!

İsimlerini Sayamadı

blank

Kaan Sekban, Kadir Doğulu’ya tüm kuzenlerinin isimlerini sayması için 1 dakikalık süre verdi. Kısacık bir sürede tüm kuzenlerini yaş sırasına göre saymaya çalışan Kadir Doğulu, elbette ki başarılı olamadı. Sayamaz tabi. 69 kuzenden bahsediyoruz!

blank

Ancak 1 dakikada yalnızca 29 kuzeninin ismini saymayı başarabilen Doğulu, uydurma isimler kullanmamış. Tabi ne kadar doğru bunu bilemiyoruz ama kendisi, “Ailem izliyor, ismini sayamadıklarım kusura bakmasınlar.” yorumunu yaptı.

Kadir Doğulu Şef Oldu

blank

Mersinli olan ünlü oyuncu, programda kendisine özel kurulan mutfağa girdi ve tantuni yaptı. Tantuni yapmanın püf noktalarını veren Doğulu, mutfakta da yeteneklerini konuşturdu. Yemeğin her aşamasını kendi elleriyle hazırlayan başarılı oyuncu, satırla maydanoz doğradı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz