Dedikodu Kazanı: Burak Sergen’in Sağlık Durumu, Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Ayrılık Nedeni!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

4 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Burak Sergen’in Sağlık Durumu, Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Ayrılık Nedeni!

Ünlüler camiasında suların durulmadığı bugünde de dedikodu kazanını kaynatıyoruz! Bakalım ünlülerimiz bugün neler yapmış? Hazırsanız magazin turu başlıyoor.

1. Instagram’da 20’li Yaşlar Akımı!

Cem Yılmaz

Gün geçmiyor ki Instagram’da farklı bir akım daha popüler olmasın! Yurt dışında ortaya çıkan “20’li yaşlar” akımına ünlüler camiasından pek çok kişi katılarak gençlik fotoğraflarını Instagram takipçileriyle paylaştı. Bu değişimler sizi çok şaşırtacak!

2. Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu Ayrıldı!

blank

Şubat ayında bir Instagram canlı yayınında tanışan ve kısa sürede yakınlaşan Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç ilişkilerine son erdi. Bir süredir güzel bir ilişki yaşadıkları iddia edilen çiftimiz TV100’den Birsen Altuntaş’ın ve Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “populising”in iddiasına göre uyum sorunu yaşamış ve ayrılmış. Ayrılığın ardından Berrak Tüzünataç soluğu detoks kampında alırken; Uraz Kaygılaroğlu kızı Ada’ya vakit geçirmeye başladı. Bu arada detaylar için:

3. Son Yaz Dizisinde Koronavirüs Paniği!

Son Yaz

Fox’un sevilen dizilerinden Son Yaz’da Koronavirüs paniği yaşandı! Dizinin oyuncularından Hafsanur Sancaktutan’ın Koronavirüs testi pozitif çıkınca çekimler ertelendi. Başta Alperen Duymaz ve Ali Atay olmak üzere, tüm ekip karantinaya alındı ve PCR testi yapıldı. Şimdiden bütün set ekibine ve oyunculara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

4. Murat Övüç Annesini Kaybetti!

Ünlü Instagram fenomeni Murat Övüç annesini kaybettiğini yine Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla takipçilerine duyurdu. Ünlü fenomen acısını; “Canım annemi kaybettim ciğerim yanıyor” açıklamasıyla paylaştı.

5. Burak Sergen’in Sağlık Durumu!

Burak Sergen

Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen geçtiğimiz haftalarda akciğerindeki enfeksiyon nedeniyle yoğun bakımda tedavi altına alınmış ve entübe edilmişti. Burak Sergen’in eski eşi ve nişanlısının açıklamalarından sonra; Cansın Sergen babasının iyiye gittiğini ve yoğun bakımdan çıktığını duyurdu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz