Hande Yener İbo Show’daki Halleriyle Sosyal Medyanın Diline Düştü! “Düğüne Zorla Getirilmiş Çocuk Gibi”

Aleyna

Haberler

1 Ocak 2021

Hande Yener İbo Show’daki Halleriyle Sosyal Medyanın Diline Düştü! “Düğüne Zorla Getirilmiş Çocuk Gibi”

2020’ye veda ederken yılbaşı özel yayınlarıyla ekranlara gelen programlardan biri de İbo Show’du. İbo Show’da dün gece birçok program gibi birbirinden farklı konukları ağırladı. Türkiye’nin devleri; Seda Sayan, Bülent Ersoy, Şafak Sezer, Serdar Ortaç ve Hande Yener dün gece İbo Show’un konuklarıydı. Uzun süredir yeni bir projede görmediğimiz Hande Yener ise programdaki özensiz ve ilgisiz tavırlarıyla dikkat çekti.

Konuklar arasında Türkiye’nin bacısı Seda Sayan ve divası Bülent Ersoy da sergilediği performansla adeta büyüledi. İhtişamlı kıyafetleri söylediği şarkılar herkesi keyiflendirdi. Hande Yener’in soğuk tavırları onların yanında sönük kaldı belli ki. İzleyenler de durmadı, eleştirisini yaptı!

Önce Kıyafetine Yorum Aldı!

Hande Yener, yılbaşı özel olarak çıktığı programa biraz özensiz hazırlanmıştı. Onun tarzından mıdır bilinmez, siyahların içinde tek parlayan parçası giydiği şorttu. Bu durum da izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Hande Yener, bir de giydiği topuklu ayakkabılarla ilgi çekti. Bu durum Şafak Sezer’in bile gözünden kaçmadı. “Kayakta Hande’nin rakibi kim?” diye esprili bir soru sordu. Hande Yener de “Bir yıldız gibi kayıyorum onlarla.” cevabını yapıştırdı. Nitekim ayakkabıları adeta buz pateni ayakkabısına benziyordu.

Düğüne Zorla Getirilmiş Çocuk Gibiydi!

Türkiye’nin en bomba isimleri bir programda olunca şarkılar türküler gırla gitti. İbo Show yılbaşı özel programında herkes ayakta eğlendi, şarkısını söyledi.

Hande Yener ise sosyal medya yorumcularının tabiriyle, “düğüne zorla getirilmiş çocuk” gibiydi. Herkes onun için bu yorumları yaptı. Yorumların elbette bir sebebi vardı. Herkes şarkı söylerken Hande Yener yerinde oturup alkış yapıyordu.

Öyle ki Hande Yener sahneye bile neredeyse zorla kalktı! Seda Sayan’ın “Hadi kalk kız!” sözleriyle Hande Yener’i dürtmesi de çok komikti.

Hande Yener bu halleriyle sosyal medyanın diline düştü. Herkes ondan daha enerjik olmasını beklemiş belli ki! Pek çok takipçi “Zorla getirilmiş gibiydi.” yorumlarında bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz