Aleyna Tilki O Ses Türkiye’deki Performansıyla Sosyal Medyadan Tepki Gördü! Twitter’da Küçük Çaplı Linç Yedi

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Aleyna Tilki O Ses Türkiye’deki Performansıyla Sosyal Medyadan Tepki Gördü! Twitter’da Küçük Çaplı Linç Yedi

Aleyna Tilki genç yaşında yaptığı albümle herkesin diline dolanmayı başarmıştı. Sonrasında ortaya attığı iddialar, kendiyle ilgili yaptığı açıklamalar ve sınırsız özgüveniyle adından bir hayli söz ettirdi. Yılbaşı akşamı katıldığı O Ses Türkiye programında Sezen Aksu’nun “Ben de Yoluma Giderim” adlı şarkısını farklı bir tarzda okuması izleyenlerin hoşuna gitmedi. Aleyna Tilki de hem Instagram’da hem de Twitter’da yorum yağmuruna tutuldu.

Aleyna Tilki Exxen’de

Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven ile birlikte Exxen’de yeni bir projeye başlıyor. Haftalardır exxen’de yayınlanacak olan projelerin ilanları geliyor. Bunlardan biri de “İşte Bu benim Masalım” dizisi. Dizinin başrollerinde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven oynuyor. Gençlik dizisi havasında olan İşte Bu Benim Masalım’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Exxen’in 1 Ocak’ta kullanıcıların hizmetine açılmasıyla birlikte dizi de izlenmeye hazır hale geldi. Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in hayranları Exxen.com adresinden diziyi izlemeye başladı. Sosyal medyanın diziye olan yorumları da hiç fena değil. Aleyna Tilki’nin hayranları elbette ki diziyi bir hayli beğenmiş. Hayran olmayanlar ise olumsuz eleştirilerini yapmış.

O Ses Türkiye “Ben de Yoluma Giderim”

Yılbaşı gecesi O Ses Türkiye’de birbirinden farklı sanatçılar performans sergiledi. Kimi güzelliğiyle, kimi şıklığıyla, kimi de sesiyle çok konuşuldu. Aleyna Tilki de farklı bir tarzda söylemeye çalıştığı Ben de Yoluma Giderim şarkısıyla sosyal medyanın diline düştü. Twitter’da yapılan yorumlar şöyle:

Aleyna Tilki nasıl bir tarz yaratmaya çalıştı bilmiyoruz ama yorumlar bir hayli komik! Gördüğünüz gibi takipçiler, Aleyna Tilki’nin sarhoşmuş gibi söylemeye çalışması üzerine odaklanmış. Tabii bu kadarla kalmadı!

Aleyna Tilki’nin bu eşsiz performansına siz ne yorum yapardınız bilmiyorum! Performansı izleyin yorumu kendiniz yapın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz