Cam Tavanlar Dizisinin Güzel Yıldızı Bensu Soral Kendini Dansa Kaptırdı! Güzel Oyuncu Rap Performansı ile Göz Kamaştırdı

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Cam Tavanlar Dizisinin Güzel Yıldızı Bensu Soral Kendini Dansa Kaptırdı! Güzel Oyuncu Rap Performansı ile Göz Kamaştırdı

İlk olarak 2012 yılında Yol Ayrımı isimli filmde canlandırdığı Ayşe karakteri ile tanıdığımız Bensu Soral, ilk başrol deneyimini Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide hayat verdiği Aslı karakteri ile yaşadı. Güzel oyuncu kısa sürede kendini kanıtlayarak İçerde ve Organize işler gibi kült yapımlarda yer aldı.

Aşı Olduğu İçin Tepki Gördü

Güzel oyuncu Bensu Soral, son dönemde covid aşısı olması ile gündeme geldi. Henüz aşının yaş sınırından daha genç olan güzel oyuncunun aşı olması, sosyal medya kullanıcıları tarafından ‘ayrıcalık’ olarak değerlendirildi. Bensu Soral, konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

blank

Soral açıklamasında “Merhabalar… Öncelikle aşı sırası ve önceliği gibi konularda büyük bir hassasiyet olmasına çok sevindiğimi ve bu hassasiyeti paylaştığımı belirtmek isterim. Ben Crohn hastasıyım. Crohn; kronik bir rahatsızlık olmakla beraber her hafta kendime iğne yapmamı gerektiren bir hastalık.Maalesef kullandığım ilaç bağışıklığı çok düşürüyor. Bu ilacı kullananlar aşı sıralamasında çok üst sıralarda olmasa da bir önceliği var. Ben de bu sayede aşı olabildim. Asla herhangi bir ayrıcalık söz konusu değildir ve bütün insanlık olarak yaşadığımız bu felakette ayrıcalık talep edecek biri değilim. Hepimize geçmiş olsun.” ifadelerine yer verdi.

Hayranlarına Güzel Bir Sürpriz Yaptı

blank

Hepimizin ekranda görmeye bayıldığı oyuncu Bensu Soral, yakın zamanda sevenlerine büyük bir sürpriz yaptı. Yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği Cam Tavanlar adlı dizide Kubilay Aka ile başolleri paylaşacağını bildirdi. Çekimleri devam eden dizinin tanıtım videoları yayınlanmaya başladı. Güzel oyuncu Bensu Soral, rol arkadaşı ile ilgili “Kubilay ile güzel bir enerjimiz oldu. Kendisini çok sevdim, kendimi çok şanslı hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Kendini Dansa ve Rap Müziğe Kaptırdı

Yer aldığı projeden de rol arkadaşından da oldukça memnun görünen Soral, sete hazırlık esnasında karavanda yaşadığı eğlenceli anları sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Fonda çalan bir Rap şarkısı ile playback yaparken bir yandan da dans eden Soral,hem güzelliğiyle hem de tavırlarıyla göz kamaştırdı.

Benzer Haberler

Havva Aksoy 1 Haziran 2021

Yaaa cam tavanlar dizisini çoooooooooooooook seviyorum Bensu sıralı.

Havva Aksoy 1 Haziran 2021

Yaaa cam tavanlar dizisini çoooooooooooooook seviyorum Bensu soral i Kubilay aka yida çok seviyorum Kubilay aka coook yakışıklı hem

Yorum Yaz