Yargı Machine Modunu Açtı! Çağla Şıkel Kendisine Yorum Yapan Bir Takipçisine Ayar Verdi: “Sizin Gibi…”

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Yargı Machine Modunu Açtı! Çağla Şıkel Kendisine Yorum Yapan Bir Takipçisine Ayar Verdi: “Sizin Gibi…”

Yılların sunucusu Çağla Şıkel, Instagram’ı en aktif kullanan ünlülerden biri. Hayatı, ailesi ve çocuklarıyla ilgili paylaşımlar yapmaktan geri durmayan güzel sunucu bugün kendisine yorum yapan bir takipçisine cevap vermeyi ihmal etmedi. Ancak verdiği cevapla “Yargı Machine” modunu açtığını da bizlere ispatladı!

Uzun Yıllardır Ekranda!

Uzun yıllardır mankenliğiyle ve oyunculuğuyla karşımıza çıkan Çağla Şıkel, son zamanlarda yeni nesil sosyal medya kullanıcılarına uyum sağlamak adına Youtube kanalı açtı ve çocuklarıyla ilgili eğlenceli içerikler üretmeye başladı. Emre Altuğ ile ayrıldıktan sonra çocukları için dost kalmayı başaran iki eski eş çocuklarının özel günlerinde ve bazı tatillerde bir araya gelerek çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmekten geri durmuyor.

blank

Ancak Çağla Şıkel sadece oyuncu ya da mankenliğiyle değil aynı zamanda sunuculuk yetenekleriyle de karşımıza çıkıyor. İlk olarak bir dönemin efsanesi Avrupa Yakası’nda “Melek” karakterine can veren Çağla Şıkel; bu diziden sonra yine bir dönemin efsanelerinden Cennet Mahallesi’nde başrol olarak karşımıza çıktı. Cennet Mahallesi’nin popülerliğinin ardından partneri Alişan’la birlikte bir roman yarışmasının sunuculuğunu üstlenen güzelimiz; yarışmada gösterdiği sunuculuk yetenekleriyle kısa sürede ekranların vazgeçilmez simalarından olmayı başardı.

Çağla Şıkel ve Alişan

Çağla Şıkel’i Sinirlendirdiler!

Kankası Alişan’la birlikte farklı kanallarda ve farklı konseptlerde programlar sunan Çağla Şıkel aynı zamanda da bir sosyal medya fenomeni! 42 yaşında olmasına rağmen sporunu bir gün bile aksatmayan güzelimiz; karın kaslarını Instagram hesabından sergilemeyi de oldukça seviyor. Ancak Çağla Şıkel’in aktif olduğu tek sosyal mecra Instagram değil. Çocuklarıyla birlikte Youtube için eğlenceli içerikler üretmeyi seven güzelimiz bugün “Yargı Machine” modunu açık unutunca ortalık karıştı.

Kendisine; “Taş gibisin maşallah gün geçtikçe güzelleşen tek kişi sizsiniz. Nasıl oluyor bu bana söyleyin ben de hanımıma söyleyeyim!” yorumunu yapan bir adama sinirlenen Çağla Şıkel, takipçisine ayar verdi; “Sizin gibi adamlardan uzak durarak!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz